برگزاری یادواره شهید شاخص کارمندان کشور، شهید غلامعلی نیکخواه در بروجن

0

پاراف برگزاری یادواره شهید شاخص کارمندان کشور، شهید غلامعلی نیکخواه در بروجن : غلامعلی کریمی، رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت: یادواره مهندس شهید غلامعلی نیکخواه،شهید شاخص قشرکارمند و 21هزار شهید کارمند کشور در شهر بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‎شود.

چهارم شهریورماه سال جاری، همزمان با هفته دولت شهرستان بروجن میزبان یادواره مهندس شهید غلامعلی نیکخواه، شهید شاخص قشرکارمند و 21هزار شهید کارمند کشور است. این مراسم در در مجموعه شهید تندگویان بروجن برگزار می شود.

وی با اشاره به روند انتخاب شهید نیکخواه به عنوان شهید شاخص قشر کارمندی کشور در سال 94، تصریح کرد: امسال این سعادت بزرگ نصیب ما شد که متولی و میزبان برگزاری این همایش کشوری در استان چهارمحال و بختیاری باشیم و در حقیقت این ما هستیم که میهمان این شهدای والا مقام کارمند شده‎ایم.

زندگینامه شهید مهندس شهید غلامعلی نیکخواه:

این شهید گران‎قدر متولد بروجن بوده و در استان چهارمحال و بختیاری سمت فرماندار شهرستان بروجن را بر عهده داشتند.

سپس به عنوان معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی مشغول به کار شدند و در حین انجام مأموریت پس از معارفه فرماندار تکاب در مسیر بازگشت از تکاب به مهاباد به دست عوامل استکباری گروهک کومله به فیض شهادت نائل آمد.

مراسم یادواره این شهید والامقام و 21هزار شهید کارمند کشور و گرامی‌داشت 471شهید شهرستان بروجن در سالن شهید نیکخواه این شهر با حضور مقامات کشوری و لشگری در تاریخ چهارم شهریور، همزمان باهفته دولت به استقبال از کنگره ملی 2400 شهید استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

رونمایی از کتاب زندگی‌نامه شهید نیکخواه و کتاب شهدای کارمند استان چهارمحال و بختیاری، رونمایی از تمبر یادبود شهدای کارمند را از دیگر برنامه‎های این مراسم معنوی عنوان کرد.

همچنین فرماندار بروجن، سید سیف الله فیاضی در جلسه هماهنگی برگزاری این یادواره، شهید مهندس غلامعلی نیکخواه را مصداق واقعی مدیریت جهادی دانست و افزود: این شهید گرانقدر با وجود گذراندن تحصیلات عالی در خارج از کشور، عشق به اسلام و امت، وی را به جهاد سازندگی و پس از آن فرمانداری شهرستان بروجن و معاونت استانداری آذربایجان غربی رهسپار کرد.

وی،با بیان اینکه شهید نیکخواه الگو و سرمشق واقعی مدیران است، تصریح کرد: رفتار و منش آن شهید باید در نهادهای دولتی نهادینه شود.

فیاضی،از همه نهادهای دولتی و مردمی خواست تا با همدلی زمینه اجرایی هر چه بهتر این یادواره را در سطح شهرستان فراهم کنند.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید