مجردها از 25 خرداد بصورت اینترنتی همسر انتخاب کنند!

0

پاراف مجردها از 25 خرداد بصورت اینترنتی همسر انتخاب کنند! : دکتر محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در همایش پایداری خانواده و تعالی جامعه  اظهار کرد:قرار است 25 خردادماه سال جاری از سایت همسرگزینی تا همسری رونمایی شود و در این سایت واسطه‌های ازدواج فعالیت می‌کنند.

برخی از شبکه های خارجی اظهار کردند که ما با راه اندازی سایت همسرگزینی تا همسری نقش کنار زدن سایت های همسریابی و رواج صیغه را داریم که این در حالی است که ما در این سایت جوانان را به هم نمی رسانیم بلکه واسطه های ازدواج در آن فعالیت می کنند.

وی افزود: یکی از چالش های حوزه ازدواج و خانواده آموزش های بعد از ازدواج است. قوه قضاییه در این زمینه اظهار علاقه مندی کرده و فعالیت هایی را با این قوه پیگیری می کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به آداب و رسوم دست و پاگیر ازدواج اظهار کرد: معاونت امور زنان و خانواده می تواند با تخصیص بودجه در این زمینه مطالعات و سیاست گذاری هایی انجام دهد. از سوی دیگر بخشی از مشکلات جوانان برای ازدواج به خاطر دیدگاه های مادران و برخی دیگر از اعضای خانواده هایشان است.

گلزاری در ادامه گفت: قوانین و مقررات حوزه ازدواج و طلاق نیز یکی از چالش های این حوزه است. در حال حاضر در کمیسیون فرهنگی مجلس کارگروه اصلاح قوانین فرهنگی راه اندازی شده است. در حال حاضر برخی قوانین ازدواج و طلاق را سخت کرده است بنابراین اصلاح و تنقیح قوانین مهم است.

وی تاکید کرد: برخی زنان مطلقه دچار ناامنی هستند. در واقع طلاق آسیب محسوب نمی شود بلکه یک مصیبت است و ما مسوول زنان مطلقه به شمار می رویم.*ایسنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید