وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌ جدید ندارد

0
وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌های جدید ندارد
وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌های جدید ندارد

پاراف  وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌ جدید ندارد : محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی پایاب سد خدا آفرین در جمع خبرنگاران بیله‌سوارگفت وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌های جدید ندارد و مهمترین اولویت وزارت حمایت از نیروهای فعلی و پرداخت مطالبات آنها است و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

وی  اظهار داشت: براساس دیدار رئیس جمهور ایران و آذربایجان روابط اقتصادی و دادوستدهای کشاورزی ایران و آذربایجان افزایش می‌یابد و این دو کشور ظرفیت بالایی برای همکاری‌های اقتصادی دارند و در این زمنیه اقدامات خوبی انجام شده است.

بخش کشاورزی ایران یک امتیاز بسیار مناسب برای توسعه اقتصادی است و باید بتوانیم در تمام استان‌های کشور مدیریت راهبردی داشته باشیم و این ظرفیت‌ها را به طور اساسی شکوفا کنیم.

وی با بیان اینکه بعد از اجرای برجام روابط ایران با کشورهای مختلف دنیا از جمله آذربایجان توسعه یافته است، افزود: انتظار می‌رود امسال تحول عظیمی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به کشور آذربایجان و روسیه ایجاد شود که در این زمینه رایزنی‌های اساسی بین مسئولان ارشد دو کشور انجام شده است.

وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ای برای استخدامی‌های جدید ندارد و مهمترین اولویت وزارت حمایت از نیروهای فعلی و پرداخت مطالبات آنها است و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

حجتی تصریح کرد: باید با مدیریت مناسب در بخش کشاورزی شاهد توسعه سیستم‌های آبیاری نوین باشیم تا بتوانیم مصرف آب در بخش کشاورزی را کاهش دهیم که نیاز است در این زمینه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز وارد شوند.پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید