وزارت آموزش و پرورش به جای کارمندان ستادی حقوق معلمان را افزایش دهد

0

پاراف وزارت آموزش و پرورش به جای کارمندان ستادی حقوق معلمان را افزایش دهد به نقل از مهر ، محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از وزارت آموزش و پرورش خواست افزایش اعتبارات وزارتخانه در سال ۹۴ را به افزایش حقوق معلمان اختصاص دهد، نه کارمندان ستادی.

وی همچنین در خصوص مباحث مربوط به آموزش و پرورش افزود: در بودجه انقباضی سال ۹۴ اعتبارات زیادی به بودجه آموزش و پرورش اضافه شد.

باهنر ادامه داد: مجلس حدود ۳ هزار میلیارد تومان به بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۴ اضافه کرد که می‌تواند اتفاق خوبی باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است اضافه حقوقی وجود داشته باشد، باید به معلمان به‌ویژه معلمان مناطق محروم اختصاص یابد. شنیدیم می خواهند حقوق کارکنان ستادی وزارت آموزش و پرورش را اضافه کنند که این اقدام مخالف عدالت در توزیع اعتبارات است.

وی از وزیر آموزش و پرورش خواست عدالت را در توزیع این مختصر پول رعایت کنند.باهنر با اشاره به اظهارات برخی از نمایندگان که رتبه های حقوقی معلمان پایین‌ترین رتبه حقوقی میان مستخدمان دولت است، تصریح کرد: ۴ تا ۵ گروه مستخدم دیگر در دستگاه های دولتی داریم که متوسط حقوقشان از معلمان پایین‌تر است.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید