بنیاد ملی نخبگان نیروی امریه جذب می کند

بنیاد ملی نخبگان بر اساس مجوز ستاد کل نیروهای مسلح و باهدف تقویت نیروی انسانی کارشناسی و بازطراحی سامانه‌ها و سیستم‌های نرم‌افزاری خود، تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد (تهران) جذب می‌کند.

به گزارش هم رده به نقل از ایسنا، بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد بر اساس مجوز ستاد کل نیروهای مسلح و باهدف تقویت نیروی انسانی کارشناسی و بازطراحی سامانه‌ها و سیستم‌های نرم‌افزاری خود، نسبت به جذب تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد (تهران) از بین دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و مشمول خدمت نظام‌وظیفه در رشته‌های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی صنایع و از طریق بررسی رزومه و انجام مصاحبه اقدام کند.
آشنایی با مفاهیم پایگاه داده و تسلط بر MYSQL، آشنایی با کامپیوتر و الگوریتم و محاسبات، آشنایی با زبان کوئری نویسی، آشنایی با کد نویسی به زبان‌های جاوا و جاوا اسکریپت، آشنایی با سیستم‌های فرایندساز (BPMS) و توانمندی حل مسائل و تحلیل فرایندهای کسب‌وکار ازجمله مهارت‌های موردنیاز اعلام‌شده است.
متقاضیان باید دارای یکی از شرایط عمومی خانواده ایثارگران، ایتام، متأهل، معاف از رزم، تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، بورسیه سازمان مربوط، خدمت در مناطق محروم ضریب ۵ و بالاتر و نخبگان، استعدادهای برتر، قاریان قران، حافظان قرآن باشند.

شرایط اختصاصی اعلام شده شامل “مقطع تحصیلی، حداقل کارشناسی ارشد”، “دانش‌آموختگان دکتری در تمام رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های داخل و خارج (مورد تأیید وزارت علوم)”، دانش‌آموختگان دوره‌های ارشد دانشگاه‌های داخل و خارج (مورد تأیید وزارت علوم)”، “یکی از مقاطع تحصیلی دانش‌آموختگان داخل باید در دانشگاه دولتی بوده باشد”، “عدم غیبت در اخذ برگه آماده‌به‌خدمت”، “داشتن حداقل معدل ۱۶ در مقطع کارشناسی ارشد”، “بومی استان مربوطه بودن (محل تولد با استان موردتقاضا یکی باشد و یا حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی ابتدایی تا دانشگاهی را به‌صورت پیوسته در استان موردتقاضا طی نموده باشد)” و “خویشاوند درجه‌یک کارکنان معاونت توسعه مدیریت و منابع و یا بنیاد ملی نخبگان نباشد” است.
“تکمیل و ارائه فرم درخواست خدمت نظام‌وظیفه”، “تصویر صفحات شناسنامه”، “تصویر کارت ملی”، “تصویر آخرین مدرک تحصیلی”، “3 قطعه عکس پرسنلی جدید”، “مدارک دال بر بومی بودن” و “مدارک دال بر ایثارگری (در صورت ایثارگری)” ازجمله مدارک موردنیاز متقاضی در زمان درخواست اعلام‌شده است.
متقاضیان در صورت برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی بنیاد ملی نخبگان می‌توانند رزومه خود را جهت اقدامات بعدی به نشانی الکترونیک toseabmn.ir ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.