انتصابات جدید در سازمان اداری و استخدامی کشور

0
انتصابات جدید در سازمان اداری و استخدامی کشور
انتصابات جدید در سازمان اداری و استخدامی کشور

پاراف انتصابات جدید در سازمان اداری و استخدامی کشور : پس از تشکیل سازمان اداری و استخدامی کشور حالا این سازمان در حال شناخت مدیران مستقل خود است.

طی حکمی که از سوی جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد، علی صفدری با توجه به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند در حوزه های مختلف آن سازمان، به سمت «معاون نوسازی اداری» منصوب گردیدند.

بر اساس این حکم، مأموریت اصلی آن معاونت، پیگیری اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری با همکاری واحدهای مختلف سازمان و اولویت برنامه های آن معاونت توسعه دولت الکترونیک، بهسازی ساختارهای سازمانی و ارتقاء فرهنگ سازمانی در دستگاههای اجرایی تعریف شده است.

همچنین، بر اساس احکام جداگانه ای، علاءالدین رفیع زاده، به سمت رییس امور مدیریت عملکرد و ارتقای فرهنگ سازمانی، علیرضا شاهپری، به سمت رییس امور ساختارهای سازمانی و شراره بخت جو، به عنوان سرپرست امور توسعه دولت الکترونیک منصوب شدند.

آقای جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی آقای محمد تقی نبئی را به سمت رییس امور حقوقی و قوانین و آقای حیدرعلی نوروزپور را به عنوان رییس امور مجلس و استان ها در آن سازمان منصوب کردند.

گفتنی است، این انتصابات با توجه به شایستگی، تعهّد و تجارب ارزشمند این افراد و به پیشنهاد معاون حقوقی، مجلس و نظارت این سازمان (آقای نصرالله ترابی قهفرخی) انجام گرفته است.

در پایان اظهار امیدواری شده است، با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و همکاری مدیران سازمان در انجام وظایف محول موفق و موید باشند.شناسنامه.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید