جزییات تازه اسکان تابستانی فرهنگیان

0
جزییات تازه اسکان تابستانی فرهنگیان
جزییات تازه اسکان تابستانی فرهنگیان

پاراف جزییات تازه اسکان تابستانی فرهنگیان : فرشید سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزییات اسکان تابستانی فرهنگیان را تشریح کرد.

فرشید سیاری درباره اسکان تابستانی فرهنگیان گفت: اسکان موقت تابستان از ۲۵ خرداد ماه آغاز شده است و تا ۱۵ شهریور ادامه دارد.

فرهنگیان می توانند تا ۱۰ شهریور محل های اسکان مورد نظرشان را رزرو نمایند.

وی افزود: برای تسهیل در امر اسکان همکاران فرهنگی در تعطیلات عیدسعید فطر سامانه رزرو اینترنتی از روز شنبه ۵ تیر ماه در اختیار همکاران فرهنگی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: فرهنگیان می توانند تا ۱۰ شهریور محل های اسکان مورد نظرشان را رزرو نمایند.

امسال علاوه بر اقداماتی که برای اسکان فرهنگیان پیش بینی شده است یکی از اهداف جدی ما بهسازی و تجهیز مراکز اسکان فرهنگیان است و مقرر شد حتی الامکان کلاس های نوع «ج» از گردونه اسکان خارج شوند.

وی تصریح کرد: تا روز شنبه ۱۹ تیر تعداد ۱۴هزار و ۸۷۴ نفر روز در یک هزار و ۴۱۱ اطاق رزرو قطعی انجام گرفته است.

به گفته ی سیاری بیشترین رزرو اینترنتی تا این تاریخ اختصاص به استان خراسان رضوی داشته است.

وی یادآور شد: امسال علاوه بر اقداماتی که برای اسکان فرهنگیان پیش بینی شده است یکی از اهداف جدی ما بهسازی و تجهیز مراکز اسکان فرهنگیان است و مقرر شد حتی الامکان کلاس های نوع «ج» از گردونه اسکان خارج شوند.

سیاری تصریح کرد: بر اساس نظرسنجی هایی که توسط اداره کل تعاون و پشتیبانی صورت گرفته، اسکان نوروزی فرهنگیان در سال ۹۵ بسیار متفاوت‌تر از سال های گذشته بوده و فرهنگیان رضایت نسبی از تجهیزات، خدمات، پذیرش و محل های اسکان داشته اند.

وی افزود: علاوه بر این نظرسنجی ها ناظرینی به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز اسکان حضور داشته اند و فرآیند اسکان را بررسی کرده اند که بر اساس این بررسی ها به لطف خدا رضایتمندی نسبت به سال های گذشته بیشتر بوده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: برای اسکان موقت فرهنگیان در تابستان ۹۵ علاوه بر مراکز آموزشی- رفاهی، اردوگاه ها و پردیس های دانشگاه فرهنگیان تعداد ۵۲۷ پایگاه اسکان، ۳۲۷۲ مدرسه، ۲۶۰۶۱ کلاس درس و ۸۳۹۳ نفر عوامل اجرایی آماده اسکان و پذیرایی از همکاران محترم است.مهر.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here