خبر جدید در مورد پرداخت کارانه پرستاران

0
پرستاران
پرستاران

پاراف خبر جدید در مورد پرداخت کارانه پرستاران :  طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد برای کارکنان بیمارستان ها یا همان طرح قاصدک از آغاز اجرا اعتراضاتی را به دنبال داشت.

با این که معاونت درمان وزارت بهداشت گفته بود که با اجرای فاز اول این طرح تعادل در پرداخت بین رده های مختلف کارکنان و مدیران شاغل در بیمارستان های وزارت بهداشت برقرار می شود و سختی مراقبت از بیمار در هر یک از بخش ها مورد توجه قرار می گیرد، اما باز هم طرح آن چنان که تصور می شد راضی کننده نبود.

شهلا میرگلو بیات، عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مورد این اعتراضات به خبرآنلاین گفت: من تا حدی با این اعتراضات موافقم چرا که این طرح متاسفانه مشکلات زیادی دارد.

میرگلو بیات گفت: آن طور که شنیده ام قرار است پرداخت مبتنی بر عملکرد به حالت قبل برگردد و کارانه ها به همان شیوه ی قدیمی محاسبه شود تا اعتراضات پرستاران به حداقل برسد.

وی  ادامه داد: من در بیمارستان های حوزه ی خودم که بررسی کردم به این نتیجه رسیدم که این طرح هنوز خام است و نباید در حد وسیع اجرا شود.او گفت: ای کاش این طرح دقیق تر و کارشناسی تر مطرح و اجرا می شد تا بعد از این زمان کوتاه مشکلات اینچنینی به وجود نیاورد.

این انتظار می رفت که طرح قاصدک به صورت پایلوت در یک شهرستان به صورت پایلوت اجرا شود و چنانچه موفقیت آمیز بود همه گیر شود که این اتفاق نیفتاد.

این نماینده مجلس افزود: به هر حال هر طرحی در ابتدا مشکلاتی دارد ولی این اشکال نباید آن قدر باشد که کل طرح را زیر سوال ببرد در حالی که ما در مورد طرح قاصدک این مشکل را می بینیم.*خبرآنلاین.

خبر جدید در مورد پرداخت کارانه پرستاران

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید