زمان جدید ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان مشخص شد

0
زمان جدید ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان مشخص شد
زمان جدید ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان مشخص شد

پاراف زمان جدید ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان مشخص شد : سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام برای نقل و انتقال فرهنگیان به ۱۰ خرداد موکول شد. بر این اساس امکان انتقال موقت به پایتخت طبق شرایطی وجود دارد.

ثبت‌نام برای نقل و انتقال فرهنگیان که پیش از این قرار بود از اول خرداد اجرایی شود، به دلیل آماده نبودن سایت به دهم خرداد موکول شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان نقل و انتقال نیرو به شهر تهران وجود دارد، گفت: براساس ماده ۶۵ قانون برنامه پنجم توسعه، ورود نیرو به کلانشهرها ممنوع است.

انتقال موقت به کلانشهرها امکان‌پذیر است و برای شهر تهران در دوره ابتدایی به آموزگار زن نیاز داریم و در دیگر پایه‌ها نیز امکان انتقال موقت نیروی مرد به پایتخت وجود دارد.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: انتقال موقت به کلانشهرها امکان‌پذیر است و برای شهر تهران در دوره ابتدایی به آموزگار زن نیاز داریم و در دیگر پایه‌ها نیز امکان انتقال موقت نیروی مرد به پایتخت وجود دارد.

آن‌طور که وزارت آموزش و پرورش مشخص کرده است، شرایط و مقررات انتقال موقت به این شرح است:

اول: داشتن دست‌کم سه سال سابقه خدمت تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۵ براساس حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی.

دوم: استخدامی‌هایی که در سال تحصیلی ۹۶ ـ۹۵ برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مورد نیاز آموزش‌ و پرورش در دانشگاه‌های دولتی (غیر از علمی کاربردی و پیام نور) با ارائه مدارک مستند، متقاضی انتقال موقت به استان محل تحصیل باشند.

سوم: همسر همکاران فرهنگی که برای ادامه تحصیل در رشته مورد نیاز متقاضی انتقال موقت یا مأمور به تحصیل (مشمولان تبصره ذیل ماده ۶۱ قانون مدیریت خدمات کشوری) باشد.

چهارم: متقاضیانی که به تشخیص کمیته برنامه‌ریزی منطقه و تائید کمیته برنامه‌ریزی استان مبدا و مقصد دارای شرایط حاد و خاص باشند. پنجم: افرادی که متقاضی انتقال به منطقه آزاد کیش (هرمزگان) هستند.جام جم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید