خبرهای جدید از شرایط نقل و انتقال کارکنان و فرزندان کارکنان دانشگاه آزاد

0
دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد

پاراف خبرهای جدید از شرایط نقل و انتقال کارکنان و فرزندان کارکنان دانشگاه آزاد : در یکصد و هشتاد و دومین جلسه هیات رییسه که به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد، دکتر میرزاده با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) از طرف خود و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حرکت عظیم گردهمایی مسلمانان سراسر جهان در روز اربعین در کربلای معلی، یک سرمایه عظیم معنوی برای مردم ایران و مسلمانان جهان است و این افتخاری برای دانشگاه آزاد اسلامی است که در قالب ستاد اربعین خدمتگزار این زائرین است.

با بومی گزینی و ایجاد این سامانه تقاضای نقل و انتقال نیز بسیار پایین آمده و امیدواریم این روند ادامه یابد. به موجب یکی از اصلاحات انجام شده در روند نقل و انتقال، شرایط نقل و انتقال تمامی فرزندان و کارکنان دانشگاه با اعضای هیات علمی یکسان شده است.

در ادامه این جلسه دکتر سید طه هاشمی با بیان اینکه با ایجاد سامانه نقل و انتقالات تعداد درخواست ها از ۴۵ هزار به ۱۶ هزار کاهش پیدا کرده، افزود: نقل و انتقالات با هدف تسهیل بیشتر عملکرد حوزه دانشجویی و شفافیت بیشتر پروسه تنها از طریق سامانه نقل و انتقال انجام می شود.

وی افزود: با بومی گزینی و ایجاد این سامانه تقاضای نقل و انتقال نیز بسیار پایین آمده و امیدواریم این روند ادامه یابد. به موجب یکی از اصلاحات انجام شده در روند نقل و انتقال، شرایط نقل و انتقال تمامی فرزندان و کارکنان دانشگاه با اعضای هیات علمی یکسان شده است.

زمان ثبت درخواست نقل و انتقال جهت نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵، از مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ لغایت ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ می باشد و زمان مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: همچنین امکان مهمان شدن و ادامه تحصیل دانشجویان سایر دانشگاه ها اعم از دولتی، غیر انتقاعی و غیر دولتی در دانشگاه آزاد اسلامی در صورت داشتن شرایط قانونی فراهم شده است.

یادآور میشود زمان ثبت درخواست نقل و انتقال جهت نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵، از مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ لغایت ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ می باشد و زمان مذکور قابل تمدید نخواهد بود. متقاضیان لازم است با مراجعه به سامانه نقل و انقالات معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به مطالعه شرایط و ثبت درخواست خود اقدام نمایند.روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید