تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای

0
تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای
تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای

پاراف تجمع اعتراضی عده‌ای از مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه ای : عده‌ای از مربیان حق‌التدریس آموزشکده های فنی و حرفه ای در مقابل مجلس تجمع کردند.

مدتها است که مربیان حق‌التدریس آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای خواهان ارتقاء وضعیت شغلی خود هستند و برخی هم نسبت به عدم پرداخت به موقع حقوق خود بارها اعتراض کرده اند.

تا به حال مجوز استانهای قم – مرکزی – ایلام – چهار محال و بختیاری – سیستان و بلوچستان – کهکیلویه و بویر احمد – اردبیل – خراسان جنوبی و هرمزگان جهت صدور احکام پیمانی صادر و ابلاغ شده است.

البته چندی پیش علی فروزش، مدیر کل امور اداری و منابع انسانی این سازمان در خصوص آخرین وضعیت طرح تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس سازمان گفت: موضوع تبدیل وضعیت مربیان واجد شرایط به ترتیب با اولویت مربیان با سابقه بالاتر ( در مرحله اول مربیان با سابقه هشت سال و بالاتر) در سطح شهرستان و با توجه به تعداد پست های سازمانی موجود به استناد تصویب سال ۹۳ هیات وزیران در حال اقدام است.

او تاکید کرد: تا به حال مجوز استانهای قم – مرکزی – ایلام – چهار محال و بختیاری – سیستان و بلوچستان – کهکیلویه و بویر احمد – اردبیل – خراسان جنوبی و هرمزگان جهت صدور احکام پیمانی صادر و ابلاغ شده است.خبرآنلاین.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here