مرور رده

اداری و شغلی

اداری و شغلی

بخشنامه ۶۶۱۱۱ سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص سامانه حقوق و دستمزد

بخشنامه شماره ۶۶۱۱۱ مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ به تمامي دستگاه هاي اجرايي مشمول ماده ۲۹ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي درخصوص ورود اطلاعات در سامانه ثبت حقوق و مزاياي مقامات، روسا، مديران و كارمندان دستگاه هاي اجرايي

توضیحات انصاری درباره میزان و زمان اجرای مصوبه افزایش حقوق ۲۰ درصدی مجلس و مدیران دوتابعیتی

معمولا دولت سالانه بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر جذب می کند و از اول هفته جاری نیز آگهی استخدامی با ظرفیت استخدامی بیش از ۱۸ هزار نفر اعلام شده است.

دستگاه های اجرایی نمایندگان خود را برای دریافت شناسه کاربری سامانه حقوق و دستمزد معرفی کنند

این سامانه به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز می­کند و پس از آن با انجام اصلاحات نهایی، آیین نامه نحوه دسترسی دستگاه های نظارتی و عمومی در دولت تبیین خواهد شد.

شرایط پرداخت پاداش پایان خدمت سال ۹۶ ، وام مسکن و نظام نامه رفاهی فرهنگیان

بازپرداخت وام بابت خرید مسکن ۱۰ ساله با سود ۱۲ درصد و بازپرداخت وام بابت ساخت مسکن ۱۲ ساله با سود ۱۲ درصد است. سهمیه به سراسر استان‌ها در سال ۱۳۹۶ اعلام شده است. البته روند پرداخت و توزیع مجدد سهیمه در سال ۱۳۹۷ همچنان ادامه خواهد داشت.

لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و تکرار اشتباهات اجرای آزمایشی ده ساله!

لایحه پیشنهادی در فصول مرتبط با نقش و اندازه دولت، برخی مناسبات و قواعد مالی و اداری جدید را در شیوه ارائه کالاها و خدمات عمومی دستگاههای دولتی پیشنهاد داده است بدون اینکه آسیب شناسی درستی از اجرای ده ساله این قانون داشته باشد.

آیا حقوق مدیران دولتی افشا می شود؟ حقوق مدیران برای چه گروههایی قابل مشاهده است؟

با وجود این مشاهده حقوق مدیران برای عموم مردم هنوز امکانپذیر نیست و برای ورود به سامانه حقوق و دستمزد کارکنان پروسه‌ای طولانی و خاص تنظیم شده است. در حال حاضر تنها بالاترین مقام اداری سازمان‌ها می‌توانند با معرفی‌نامه کتبی به سازمان امور…

خبرخوش مجلس برای کارمندان ، تصویب افزایش ۲۰ درصدی حقوق حداقلی بگیران

کارکنانی که حداقل حقوق یعنی یک میلیون و ۳۵ هزار تومان دریافت می‌کنند ۱۶درصد افزایش می‌یابد نه ۱۰ یا ۱۲درصد. همچنین افرادی که حقوقشان کمی بیشتر بود ۱۵ الی ۱۴ درصد و به همین ترتیب نزولی خواهد بود به طوری که وقتی به کارکنان دادگستری و امثال…

آخرین وضعیت تشکیل سامانه بررسی حقوق‌های دولتی ، ورود حقوق فروردین و اردیبهشت مدیران در سامانه

طبق قانون قرار است اطلاعات حقوق‌ها از سال ۸۸ به‌ بعد در آن سامانه ثبت شود تا براساس آن سامانه، سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات، حقوق‌ها را بررسی و نسبت به شناسایی تخلفات اقدام کنند.

تصویب استفساریه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان ، پرداخت حقوق بازنشستگان و جزئیات تعطیلات زمستانی

موضوع استفساریه این است آیا منظور از افزایش پلکانی نزولی حقوق مندرج در جزء یک بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه ۹۷ که طبقات پایین‌تر افزایش بیشتری برخوردار شوند، میزان افزایش پایین‌ترین طبقه ۲۰ درصد و بالاترین طبقه یک درصد است که در پاسخ این…

نحوه محاسبه رسمی ضریب و افزایش حقوق کارمندان بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش

بخشنامه ضریب سال 97 با اعمال تغییراتی در آن، محاسبه افزایش حقوق سال 97 را با پیچیدگی خاصی مواجه نموده است. بصورتیکه در برخی از سایتها با تهیه فایل های اکسل مختلف هر کدام روشی را برای محاسبه در پیش گرفتند.

اعلام شرایط ثبت‌نام ایثارگران در آزمون استخدامی سال ۹۷ دستگاه‌های اجرایی

ایثارگران جویای شغل واجد شرایط جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه ۲۵ درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر ایثارگران و اخذ بالاترین نمره و قبولی در مصاحبه تخصصی به استخدام دستگاه‌های یاد شده در می‌آیند.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و شرایط ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای دولتی در…

آزمون درتاریخ ۹۷/۰۴/۱۵برگزار می شودکه توضیحات لازم درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایرموارد در دفترچه راهنما اعلام خواهد شد.

آخرین جزئیات لایحه اصلاح ساختار دولت و زمان صدور احکام بازنشستگان

با توجه به ابلاغ مصوبه هیات وزیران درباره چگونگی افزایش حقوق بازنشستگان، صندوق آمادگی دارد بلافاصله پس از ابلاغ جداول افزایش امتیازات احکام افزایش حقوق بازنشستگان را در ماه جاری صادر نماید.

بخشنامه ۳۰۰۳۵ سازمان برنامه و بودجه درباره شیوه نامه اجرایی پرداخت حقوق و مزایای مستمر دستگاه های…

سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور ایجاد هماهنگی در پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان، شیوه نامه اجرایی پرداخت حقوق و مزایای مستمر دستگاه های اجرایی در اجرای ماده 18 ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را طی بخشنامه 30035 مورخ…

بخشنامه ۱۷۱۷۶۶۸ سازمان اداری استخدامی درباره ممیزی استقرار میز خدمت و نحوه ارزیابی اجرای دستورالعمل…

سازمان اداری استخدامی کشور به منظور اجرای بند ۶ دستورالعمل میز خدمت به شماره ۱۵۳۸۵۸۸ مورخ ۷/۹/۱۳۹۶ موضوع ممیزی استقرار میز خدمت و ارزیابی اجرای دستورالعمل اجرایی میز خدمت بخشنامه شماره ۱۷۱۷۶۶۸ مورخ ۶/۱۲/۱۳۹۶ را ابلاغ نموده است.

بخشنامه موضوع دستور العمل نقل وانتقال سال ۹۸-۹۷ فرهنگیان

متقاضیان انتقال برون استانی در صورت دارا بودن شرایط این شیوه‌نامه و مطابق جدول زمان‌بندی پیوست می‌بایست با مراجعه به سایت نقل و انتقال به آدرس (enteghal.medu.ir) نسبت به ثبت درخواست و تکمیل فرم امتیازبندی خود اقدام و سپس مدارک لازم را جهت…

اما و اگرهای افزایش مستمری ٩٧ ، حداکثر تلاش کارگران با حداقل حقوق

پرونده افزایش دستمزدها بسته شد و بخشنامه مربوطه به کلیه واحدها ابلاغ گردید. اما آن چه در حال حاضر برای سازمان تأمین اجتماعی بسیار اهمیت دارد وضعیت افزایش مستمری بگیران بر اساس ماده ٩۶ قانون است. آیا افزایش این گروه از مشترکین سازمان نیز با…

اعلام جزئیات و شرایط بیمه پردازی اختیاری، محاسبه حق بیمه اضافه کار و نحوه بازنشستگی پیش از موعد…

بخش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی براساس تکلیف، دستورالعمل اضافه شدن حق بیمه در اضافه کار کارکنان دولت را از سال گذشته صادر و این بخشنامه را به شعب ارسال کرد.

تصویبنامه ۱۴۸۹۶ هیات وزیران درباره ضریب حقوق کارمندان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و قضات در سال ۹۷

ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات در سال 97 در جلسه 97/2/5 هیئت وزیران تصویب و با شماره 14896 مورخ 97/2/16 ابلاغ گردیده است.

تصویبنامه ۱۲۱۵۴ هیات وزیران درباره ضریب حقوق و مستمری و نحوه همسان سازی حقوق بازنشستگان

آیین‌نامه اجرایی بند (ج) تبصره (۱۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور در جلسه 97/2/5 هیات وزیران تصویب و با شماره 12154 در تاریخ 97/2/16 با موضوع تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان و هم‌سان‌سازی حقوق بازنشستگان ابلاغ…

تصویبنامه ۱۲۱۷۶ هیات وزیران درباره تعیین پروژه‌های اولویت‌دار دولت الکترونیک

فهرست پروژه­ های اولویت‌­دار دولت الکترونیک در جلسه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ هیأت وزیران تصویب شد و با نامه شماره ۱۲۱۷۶ مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.