آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان

0
آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان
آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان

پاراف آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان : فرشید سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان از ۹ اسفند خبرداد.

حدود 10 هزار مدرسه و 100 هزار کلاس درس در ایام تعطیلات نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کنند.

فرشید سیاری اظهار كرد: ثبت نام اینترنتی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان از 9 اسفند آغاز و تا 25 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: حداقل 20 درصد از فضاهای اسکان نوروزی از طریق ثبت‌نام اینترنتی قابل رزرو خواهد بود و افرادی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند می‌توانند حضوری و پس از آخرین روز فعالیت مدارس در اسفند ماه به ستادهای اسکان مراجعه کنند.

میانگین هزینه‌ای که بابت یک شب اقامت در ستادهای اسکان نوروزی از فرهنگیان دریافت می‌شود، 20 هزار تومان است.

سیاری در خصوص میزان فضاهایی که در نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کند، خاطرنشان کرد: حدود 10 هزار مدرسه و 100 هزار کلاس درس در ایام تعطیلات نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کنند.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس و کلاس‌های درس دارای درجه بندی در خصوص خدمت رسانی هستند، گفت: امسال ضمن خدمت رسانی مطلوب به فرهنگیان، تعرفه‌های اسکان نوروزی هیچ تغییری نسبت به گذشته ندارد.

وی گفت: میانگین هزینه‌ای که بابت یک شب اقامت در ستادهای اسکان نوروزی از فرهنگیان دریافت می‌شود، 20 هزار تومان است.

سیاری تصریح کرد: بیمه حوادث و مسئولیت مدنی برای عوامل اجرایی و مهمانان به شکل متمرکز پیش بینی شده است و سعی کردیم با نوسازی تجهیزات امکانات مناسبی در اختیار فرهنگیان قرار دهیم.فارس.

همچنین در خبری دیگر وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که تا پایان هفته معوقات فرهنگیان پرداخته می شود. وزیر آموزش و پرورش خبر داد: برای پرداخت پاداش بازنشستگان 1050 میلیارد تومان نیاز داشتیم که تامین شده است.علی اصغر فانی گفت: ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here