اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و شرایط ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای دولتی در سال ۹۷

پاراف اطلاعیه فروش لوازم خانگی و مایحتاج کارکنان دولت به صورت اقساطی : در راستای اهداف دولت محترم تدبیر امید، بمنظور مساعدت به تولیدکنندگان داخلی و کارکنان دولت این اتحادیه آمادگی دارد انواع لوازم خانگی و مایحتاج کارکنان دولت اعم از شاغل و بازنشسته را با اقساط ماهانه با کمترین کارمزد و شرایط ویژه تأمین نمایند.

شرایط تحویل کالا:

۱- معرفی نامه از تعاونی یا ادارات رفاه مبنی بر شاغل یا بازنشسته بودن فرد معرفی شده.

۲ – اقساط از ۶ الی ۱۰ ماه

۳ – چک کارمندی بازاء هر ماه یک فقره چک یا رأس مدت اقساط

۴ – کارمزد بازاء هرماه یک درصد یعنی در سال ۱۲ درصد همانند نرخ تسهیلات مورد نظر دولت،

کارکنان محترم دولت میتوانند برای اطلاعات بیشتر با تلفن مستقیم ۴۴۵۴۵۳۲۷ و یا تلفن ۴۴۵۴۵۳۰۹ داخلی های (۲۰۹ و۲۱۰ ) تماس حاصل فرمایند.

اتحادیه سراسری تعاونیهای مصرف کارکنان دولت ( اسکاد )

آشنایی با اتحادیه سراسری تعاونیهای مصرف کارکنان دولت ( اسکاد ):

اتحادیه سراسری تعاونیهای مصرف کارکنان دولت جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین اتحادیه های تعاونی موجود کشور است که در زمینه تامین نیاز شرکتهای تعاونی مصرف کارمندی در سراسر مملکت فعالیت دارد.

این اتحادیه که در سال ۱۳۴۲ با سرمایه ۳۵۰۰۰۰ ریال و عضویت ۱۵ شرکت تعاونی تشکیل شده همپای روند اقتصاد کشور مسیر رو به رشد را طی کرده است؛ به گونه ای که در شرایط فعلی به عنوان یک مجموعه بزرگ اقتصادی، امکانات وسیع و گسترده خود را در جهت ارائه خدمت به اتحادیه های تعاونی مصرف کارکنان دولت مستقر در مراکز استانها و نیز نزدیک به ۴۰۰ شرکت تعاونی مصرف کارمندی کوچک و بزرگ در تهران به کار می گیرد.

در حال حاضر انبوهی از کالاهای سهمیه ای و مجموعه ای بزرگ از کلیه کالاهای ضروری و مورد نیاز از طریق انبارهای و سیع اتحادیه سراسری همه روزه به مراکز استانهای کشور حمل می شود و از آن طریق در اختیار اعضای شرکتهای تعاونی مصرف زیر پوشش در کلیه شهرها و بخشهای کشور اسلامیمان قرار می گیرد. ناوگان حمل و نقل اتحادیه در طول شبانه روز مشغول کالارسانی به انبارهای مجتمع هستند که بلافاصله بخشی از آن به استانها حمل می شود و بخشی در اختیار تعاونی های مستقر در تهران قرار می گیرد و این سیر گردشی کالا بارها و بارها در طول سال تکرار می شود؛ به گونه ای که نزدیک به ۲۰ نوبت گردش کالا در طی سال را در بر می گیرد.

 بدین ترتیب اتحادیه سراسری تعاونی های مصرف کارکنان دولت همراه با مجموعه اتحادیه ها و تعاونی های عضو خود یکی از اهرم های اقتصادی قدرتمند دولت جمهوری اسلامی جهت ارائه خدمات رفاهی و معیشتی کارکنان دولت است که تا دورترین شهرها و بخشهای کشور انواع کالاها را با مطمئن ترین روش توزیع در اختیار خانواده های کارگزاران دولت در سراسر کشور قرار می دهد.

 این مجموعه پرتوان و گسترده در دوران جنگ تحمیلی خدمات ارزنده ای به جامعه و دولت ارائه کرد و با گسترش و تقویت شبکه سالم تعاونی، حجم عظیمی از کالاهای کوپنی که مهمترین بخش ارزاق عمومی بود از طریق شبکه تعاونیهای کارمندی در سراسر کشور در اختیار کارکنان دولت و گاه دیگر اقشار مردم قرار داد که این خود عاملی موثر در تثبیت نرخها و جلوگیری از احتکار و گرانفروشی در آن شرایط بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.