آمار متقاضیان و امکان ثبت‌نام معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

0

پاراف آمار متقاضیان و امکان ثبت‌نام معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

آمار متقاضیان و امکان ثبت‌نام معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش: وضعیت سهمیه معلولان:

 مهناز کاشی، رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور همزمان با ثبت نام فارغ التحصیلان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از جذب 93 معلول براساس الزام قانون بر جذب 3 درصد معلولان خبر داد.

از 3700 نفر مجوز استخدام افراد واجد شرایط براساس قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور 93 معلول می‌توانند تا 21 مرداد ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سنجش اقدام کنند.

وی افزود: بر این اساس معلولان دارنده مدرک فوق دیپلم و بالاتر می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن در این آزمون استخدامی شرکت کنند و شرط سنی برای دارندگان مدرک فوق دیپلم 25 سال، لیسانس 30 سال و فوق لیسانس 35 سال است.

در مجموع فارغ‌التحصیلان 56 رشته با توجه به نیاز استان‌ها می‌توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند؛ این آزمون 27 شهریور برگزار و 24 شهریور کارت ورود به جلسه منتشر می‌شود.*ایسنا.

آمار متقاضیان و امکان ثبت‌نام معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش: آمار متقاضیان استخدام آموزش و پرورش:

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه ثبت‎نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ۲۱ مردادماه ادامه دارد، گفت: تاکنون ۶۲ هزار و ۱۱۹ داوطلب برای شرکت در آزمون ثبت‎نام کرده‎اند.

ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۴ از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است.

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا چهارشنبه ۲۱ مردادماه ادامه دارد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح 19 مرداد ماه تعداد ۶۲ هزار و ۱۱۹ داوطلب برای شرکت در آزمون استخدامی ثبت‌نام کرده‌اند.*مهر.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here