آیا پرداخت صددرصد هزینه‌های بهداشتی، درمانی فرزند ایثارگران برعهده دولت است؟

پاراف آیا شغل آتش نشانی جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود؟ : سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت که تنها بخش‌های اداری و ستادی آتش‌نشانی جزو مشاغل سخت محسوب نمی‌شود.

آتش نشانی جزو مشاغل به حساب می آید ولی نه همه حوزه های آتش نشانی. به طور کل آتش نشانی ۹ حوزه دارد که همه آن ۹ حوزه عملیاتی است و بخش های ستادی و بخش های دیگر اداری آن جزو مشاغل سخت محسوب نمی شود.

آتش نشانی جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود؟

وی در پاسخ به این سوال که آتش نشانی جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود؟ گفت: طی مکاتبات و رایزنی هایی که با مجلس ، دولت و شورای شهر انجام شد آتش نشانی جزو مشاغل به حساب می آید ولی نه همه حوزه های آتش نشانی. به طور کل آتش نشانی ۹ حوزه دارد که همه آن ۹ حوزه عملیاتی است و بخش های ستادی و بخش های دیگر اداری آن جزو مشاغل سخت محسوب نمی شود.

وی با بیان اینکه ۱۲۳ پایگاه آتش نشانی به صورت شبانه‌روزی در شهر تهران فعال است، گفت: با تلاش آتش‌نشانان تهرانی، تاکنون حتی یک مورد از درخواست‌های شهروندان بدون پاسخ نمانده است و نتایج نظرسنجی‌های متعدد حکایت از این دارد که میزان رضایتمندی شهروندان تهرانی از خدمات آتش‌نشانی حدود ۹۷ درصد است.

حوادث و اتفاقات تهران بیش از حد انتظار است به نحوی که روزانه ۳۰۰ حادثه رخ می‌دهد که در سه بخش حریق ، حوادث و خدمات ایمنی تقسیم می‌شوند.

شریف‌زاده با درخواست از شهروندان‌تهرانی برای همکاری با آتش‌نشانی به ویژه در سطح معابر و مواقع ترافیک، از استقرار ماموران و خودروهای آتش‌نشانی در معابر و میادین اصلی پایتخت در پیک ترافیک خبر داد تا در صورت موقع حریق به سرعت نسبت به امدادرسانی اقدام کنند.ایسنا.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.