کارت‌ اعتباری خرید برای مستمری‌بگیران و بازنشستگان

0
ربیعی وزیر تعاون
ربیعی وزیر تعاون

پاراف کارت‌ اعتباری خرید برای مستمری‌بگیران و بازنشستگان : علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارت‌های اعتباری خرید برای مستمری‌بگیران، بویژه بازنشستگان، به‌زودی تحویل داده می‌شود.

وی گفت: در بخش مسکن و خدمات اجتماعی برای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی و خدمات کشوری تصمیماتی اتخاذ شده که به‌زودی اجرایی خواهد شد. تاکنون در هر سال 250 هزار نفر از بازنشستگان از خدمات کشوری بهره‌مند می‌شدند و تا پایان امسال این تعداد به 500 هزار نفر خواهد رسید.

به گزارش پاراف به نقل از ایسنا، ربیعی با بیان اینکه “کارت‌های اعتباری خرید مستمری‌بگیران، اولویت اول وزارت رفاه بوده و این کار گسترش خواهد یافت”، ادامه داد: تلاش می‌شود در این طرح، کارت‌ها به صورت دائمی تبدیل شوند. کارت‌های اعتباری خرید به‌زودی به مستمری‌ بگیران بویژه به بازنشستگان تحویل داده می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد، بویژه شهرستان گچساران دارای استعدادهای بسیار خوبی در حوزه نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه “دولت تدبیر و امید از صمیم قلب برای رفاه حال مردم تلاش می‌کند”، گفت: این دولت به‌خوبی می‌داند که جامعه کارگری بخش عظیمی از خدمتگزاران دولت هستند. فلسفه اصلی کار در این دولت نیز خدمت به مردم است.

وی در پایان اظهار کرد: برای دریافت امکانات برای مستمری‌بگیران از دولت و وام‌های آنان تلاش بسیار خواهیم کرد.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید