درصدی از درآمد بیمارستان‌ها به پرسنل اورژانس اختصاص یافت

0

پاراف درصدی از درآمد بیمارستان‌ها به پرسنل اورژانس اختصاص یافت : محمد قادری فر، رئیس انجمن فوریت‌های پزشکی ایران از دستور وزیر بهداشت برای حدود ۲برابر شدن کارانه پرسنل اورژانس خبر داد.

پیش از این کارانه‌های تعریف شده برای پرسنل اورژانس سقف داشت و مازاد این درآمد به دفتر مدیریت حوادث می‌رفت و خرج کارهای دفتری می‌شد اما با دستور وزیر بهداشت اعلام شد این روند قابل قبول نیست و کل آن به پرسنل اختصاص دارد و این اتفاق افتاد و دستور کتبی آن نیز توسط دکتر آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت در ۴ مرداد ماه ابلاغ شد.

وی افزود : با دستور وزیر بهداشت سقف ۵۰۰ هزار تومانی کارانه پرسنل برداشته شد و از این پس ۵/۱ درصد از جزء حرفه‌ای ویزیت پزشکان و درآمد اختصاصی بیمارستان‌ها در کل دانشگاه‌ها به پرسنل اورژانس ۱۱۵ اختصاص می‌یابد.

قادری فر اضافه کرد: پیش از این کارانه‌های تعریف شده برای پرسنل اورژانس سقف داشت و مازاد این درآمد به دفتر مدیریت حوادث می‌رفت و خرج کارهای دفتری می‌شد اما با دستور وزیر بهداشت اعلام شد این روند قابل قبول نیست و کل آن به پرسنل اختصاص دارد و این اتفاق افتاد و دستور کتبی آن نیز توسط دکتر آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت در ۴ مرداد ماه ابلاغ شد.

وی در ادامه اعلام کرد : به این ترتیب دریافتی پرسنل در یک شیفت که حدود ۵/۱ میلیون تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود به حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد.*مهر.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید