طرح رتبه بندی فعلا شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نخواهد بود

0
طرح رتبه بندی فعلا شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نخواهد بود
طرح رتبه بندی فعلا شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نخواهد بود

پاراف طرح رتبه بندی فعلا شامل کارکنان اداری آموزش و پرورش نخواهد بود: مدیرکل آموزش و پرورش تهران اعلام کرد طرح رتبه بندی معلمان شامل نیروهای اداری نمی شود.

اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش تهران اعلام کرد: در حال حاضر در تهران حدود 2400 نیروی اداری داریم که به آنها رتبه بندی تعلق نمی‌گیرد که فعلا از طریق اصلاح کارانه و نظام اضافه کار ساعتی، این موضوع را جبران می‌کنیم و پیگیر آن هستیم تا به طریقی رتبه‌بندی شامل این افراد هم شود.

او ادامه داد: افراد ی که از ابتدا نیروی آموزشی بودند و اکنون به ستاد آمده‌اند شامل طر ح رتبه‌بندی می شوند اما افرادی که به عنوان نیروی اداری استخدام شدند‌ و در حکم آنها اداری درج شده رتبه بندی شامل حالشان نمی شود.

یکی از فرهنگیان استان تهران در همین زمینه گفته است: اینجانب با سابقه 7 ساله در آمورش و پرورش متاسفانه شامل طرح رتبه بندی نشدم مسیولین میفرمایند باید حداقل رتبه پایه داشته باشی و ارتقا رتبه از مقدماتی به پایه نیازمند 300ساعت ضمن خدمت میباشد.لذا بند بیش از 6 سال سابقه را باید بهبیش از 6 سال سابقه و رتبه پایه تغییر دهند متاسفانه بدلیل ذکر شده این طرح شامل همکاران جدید نمیشود و باعث دلسردی و بی انگیزگی بیش از پیش این عزیزان شده است. لطفا از وزیر سوال بفرمایید که کلا ما چند سال کار خواهیم کرد که 6سال را اصلا به حساب نمی آورند لطفا بفکر اوضاع وخیم آموزش و پرورش باشید.خبرآنلاین.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید