هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به ثبت نام نکرده ها عودت می شود

1

پاراف هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به ثبت نام نکرده ها عودت می شود : محمدحسین سلیمی جهرمی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: هزینه ثبت‌نام متقاضیانی که امکان اتمام فرآیند ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را نداشتند، به آنها عودت خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان باز پس گرفتن هزینه ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام نشدند، وجود دارد؟، اظهار داشت: بله، این موضوع از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در حال پیگیری است.

وی افزود: سیستم ثبت‌نام سازمان سنجش برای ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ابتدا هزینه را دریافت می‌کرد و در ادامه ثبت‌نام بخش‌هایی که ممنوعیت برای داوطلب داشته است، هوشمند عمل کرده و امکان ادامه و اتمام فرایند ثبت‌نام را به برخی متقاضیان نداده است.

جهرمی تصریح کرد: آن دسته از افرادی که امکان اتمام فرایند ثبت‌نام برای آنها وجود نداشته است و هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده‌اند، می‌توانند هزینه خود را پس بگیرند.

محمدحسین سلیمی جهرمی گفت: هزینه ثبت‌نام متقاضیانی که سیستم از سن آنها یا از رشته تحصیلی اشکالاتی گرفته است و نتوانستند فرایند ثبت‌نام را به پایان برسانند، به آنها عودت خواهد شد.*فارس.

هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به ثبت نام نکرده ها عودت می شود

1 نظر

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here