پیشنهاد ملغی شدن قانون متعهدین خدمت دبیری پس گرفته شد

0

پاراف خبر پیشنهاد ملغی شدن قانون متعهدین خدمت دبیری پس گرفته شد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی ، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان با قوت کار خود را ادامه خواهد داد، گفت: پیشنهاد ملغی شدن قانون متعهدین خدمت دبیری پس گرفته شده است.
علی اصغر فانی افزود: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری طی نامه‌ای، پیشنهادی به معاون اول رئیس جمهوری داده بود، مبنی بر اینکه قانون متعهدین خدمت دبیری وزارت آموزش و پرورش که در اواخر دهه ۶۰ از تصویب مجلس شورای اسلامی گذشته است؛ به موجب قانون جدیدی ملغی شود. وی افزود: متعاقب طرح این پیشنهاد، جلساتی با آقای دکتر نوبخت داشتم که دستاورد این جلسات نامه دوم ایشان به معاون اول رئیس جمهوری مبنی بر پس گرفتن پیشنهاد قبلی خود بود.
همچنین وزیر آموزش و پرورش، در حاشیه مراسم امضای تفاهمنامه توسعه همکاری‌های مشترک وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تأکید کرد: معتقد به بستن شبکه‌های اجتماعی نیستم و نمی‌توان با فیلتر کردن یک شبکه اجتماعی مشکل را حل کنیم. تصمیم داریم با همکاری وزارت ارتباطات دانش‌آموزان را در شبکه‌ای به هم وصل کنیم بر این اعتقادیم که با یک پیوست فرهنگی می‌توان دانش‌آموزان را درباره شبکه‌های اجتماعی آگاه کرد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here