تقدیم طرح اصلاحیه افزایش حقوق کارمندان به هیئت رئیسه مجلس

پاراف توضیحاتی درباره آزمون سهمیه های استخدامی هلال احمر : سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر در بازدید خود از پست‌ها و پایگاه‌های طرح نوروزی جمعیت هلال احمر دراستان سمنان  گفت: به دنبال راهکاری هستیم تا نیروهای واکنش سریع با یک امتیاز ویژه نسبت به سایر نیروهای عملیاتی در آزمون استخدامی شرکت کنند.

اختصاص امتیاز ویژه برای نیروی واکنش سریع، در آزمون استخدامی هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر در بازدیدی سرزده و خارج از برنامه، به پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میاندشت (یادمان نجاتگر فقید محمد باقری) رفت و با امدادگران این پایگاه به گفت‌وگو نشست.

بازدید از پایگاه امداد و نجات میامی و پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شاهرود از دیگر برنامه‌های سفر رئیس جمعیت به استان سمنان بود. در این بازدیدها، امدادگران بیشترین دغدغه خود را وضیت استخدامی اعلام کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیز در خصوص وضعیت استخدام در جمعیت هلال احمر گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده و با توجه به کمبود نیروهای عملیاتی در استان‌ها، اوایل سال آتی آزمون استخدامی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه به استان‌هایی که کمبود نیروی بیشتری دارند سهمیه بیشتری تعلق خواهد گرفت افزود: این نوع برنامه ریزی باعث شده تا در حق هیچ استانی اجحاف نشود.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر تلاش جدی هلال احمر برای نگهداشت تیم های واکنش سریع(تیم های ایثار) افزود: به دنبال راهکاری هستیم تا نیروهای واکنش سریع با یک امتیاز ویژه نسبت به سایر نیروهای عملیاتی( به عنوان مثال معافیت از آزمون کتبی) در آزمون استخدامی شرکت کنند.

ناصر چرخساز، رئیس سازمان امداد و نجات نیز در این دیدارها از تحویل ست نجات سبک به تمامی استان‌ها خبر داد و افزود: با توجه به هزینه بر بودن ست‌های نجات سنگین، ست‌های نجات سبک به تعداد استاندارد به نجاتگران تحویل داده شده است.روابط عمومی هلال احمر.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.