1. هم‌رده
  2. اداری شغلی
  3. اداری و استخدامی
  4. استخدام شرکت ملی نفت در سال 1398

استخدام شرکت ملی نفت در سال 1398

استخدام شرکت نفتاین صفحه آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با استخدامی های شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران را پوشش می دهد. با پیگیری این صفحه سریع تر اخبار مرتبط را دریافت کنید.

شرکت ملی نفت ایران به‌اختصار: NIOC National Iranian Oil Company شرکت دولتی نفت و گاز ایران است، که از طریق شرکت‌های زیرمجموعه و فرعی خود، درزمینه اکتشاف و تولید نفت خام، گاز طبیعی و میعانات گازی، همچنین حفاری و توسعه مخازن هیدروکربوری فعالیت می‌کند.

تمامی استخدامی های شرکت ملی نفت در هم رده پوشش داده می شود.


خبر ۱۰ تیر ۹۸ – ثبت‌نام سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت

به‌منظور تأمین بخشی از نیازمندی‌های آتی شرکت‌های اصلی و تابعه وزارت نفت مستقر در استان تهران از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، ایجاد بانک اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دستور کار این وزارتخانه قرارگرفته است.

بدین منظور از کلیه دانش‌آموختگان واجد شرایط و علاقه‌مند دعوت می‌شود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی،‌ اختصاصی و رشته گرایش‌های تحصیلی موردنیاز به پایگاه اینترنتی jad.mop.ir مراجعه و در صورت تمایل از تاریخ ۹۸/۴/۱۰ لغایت ۹۸/۶/۱۰ نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در “سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی” اقدام نمایند.

ضمناً پس از درج اطلاعات درخواستی، در صورت تکمیل اطلاعات و مدارک موردنیاز اسامی داوطلبان واجد شرایط اولیه در بانک اطلاعاتی متقاضیان ثبت می‌شود. شایان‌ذکر است، تأمین نیازهای نیروی انسانی به‌صورت غیر دائم برای سمت / وظایف خاص تخصصی در ستاد، فرآیند عملیات و یا طرح‌های توسعه‌ای در استان تهران از میان داوطلبان موجود در بانک اطلاعاتی مذکور و از طریق انجام مصاحبه‌های فنی- تخصصی و ارزیابی سلامت روان‌شناختی بر اساس نوع مشاغل موردنیاز و نیز طی سایر مراحل و تشریفات به‌کارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط مجری در صنعت نفت انجام می‌شود.

برای مشاهده دفترچه راهنما اینجا کلیک کنید

لینک ثبت نام


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست