طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی

0
طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی
طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی

پاراف طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی با عنوان کامل طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات، رتبه نتایج نهایی آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری های غیرقانونی در نوبت رسیدگی در مجلس شورای اسلامی قرار دارد. متن کامل طرح مذکور را از لینک زیر دانلود کنید:

طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات، رتبه نتایج نهایی آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری های غیرقانونی

اظهار نظر کارشناسی مرکزپژوهش های مجلس را از لینک زیر دانلود کنید:

اظهارنظر کارشناسی درباره طرح شفاف سازی اعلام کتبی نمرات، رتبه و نتایج نهایی آزمون های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت به کارگیری های غیرقانونی

همچنین یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی در این کمیسیون خبر داد؛ زیرا به گفته وی برخی مواد این طرح مورد ایراد اصل 110 قانون اساسی واقع شده بود.

به گزارش پاراف به نقل از خانه ملت، محمد اسماعیل سعیدی در تشریح دستور کار امروز(سه شنبه، 5 آبان) کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: ادامه بررسی طرح یک‌فوریتی الحاق یک تبصره به ماده(5) قانون گزینش معلمان در دستور کار کمیسیون واقع شد زیرا نمایندگان در صحن علنی مجلس، آن را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع داده بودند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قرار است پیشنهادات نمایندگان در این خصوص اعمال شود و به زودی در دستور کار صحن قرار خواهد گرفت.

به گفته وی، ادامه بررسی طرح شفاف‌سازی نمرات آزمون‌های استخدامی نیز مورد ایرادات اصل 110 قانون اساسی واقع شده بود که به زودی این طرح در دستورکار قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح یکسان‌سازی مزایا، حقوق و امتیازات کارکنان قرارداد معین کارور(اپراتور)های برق با سایر کارمندان پیمانی و رسمی نیز با حضور مسئولانی از وزارت نیرو مورد رسیدگی واقع شد که به جهت ضرورت بررسی دقیق‌تر به کارگروهی در کمیسیون ارجاع شد

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید