مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ایثارگران روبه پایان است

0
مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ایثارگران روبه پایان است
مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ایثارگران روبه پایان است

پاراف مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ایثارگران روبه پایان است : ایرج عربی مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با اتمام مهلت ثبت نام بیمه‌های تکمیلی ایثارگران، گفت: همه ایثارگرانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام خود در بیمه تکمیلی اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا ۲۵ دی‌ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران که در آن دارای پرونده هستند، تقاضای خود را برای استفاده از بیمه تکمیلی ارائه کنند.

در قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران که با بیمه ایران منعقد شده است، پرداخت هزینه حق مراقبت آن دسته از والدین گرامی شهدا که دچار بیماری‌های صعب‌العلاج هستند نیز از طریق بیمه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: آن دسته از ایثارگرانی که بیمه درمانی آن‌ها از طریق بیمه نیروهای مسلح انجام‌شده است، لازم است تا برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به دفاتر بیمه‌ای نیروهای مسلح مراجعه کنند.

همچنین گفت: در قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران که با بیمه ایران منعقد شده است، پرداخت هزینه حق مراقبت آن دسته از والدین گرامی شهدا که دچار بیماری‌های صعب‌العلاج هستند نیز از طریق بیمه در نظر گرفته شده است.

بر اساس مصوبه تعیین‌شده و قرارداد جدید بیمه تکمیلی که با بیمه ایران منعقد شده است، خدمات اورتز و پروتز نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته است و اعضای جامعه شاهد و ایثارگر می‌توانند در صورت نیاز از این خدمت بهره‌مند شوند.

عربی ادامه داد: بر این اساس پزشکان بیمه ایران به همراه معاونان بهداشت و درمان بنیاد با هدف بررسی وضعیت جسمی از والدین معزز شهدای صعب‌العلاج دیدار می‌کنند تا برای ارائه خدمات مناسب درمانی به آن‌ها تصمیم‌گیری شود.ایثار.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید