ثبت نام آزمون دوره ۲۸ ساعته ضمن خدمت فهم قرآن ویژه کارمندان دولت

پاراف ثبت نام آنلاین بیماران خاص در سامانه رفاهی وزارت تعاون : وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دستیابی به اهداف برنامه های اقتصاد مقاومتی در حوزه درمان و سلامت و همچنین با رویکرد بهبود، توسعه و یکپارچه سازی خدمات قابل ارائه به بیماران خاص تحت پوشش صندوقهای بیمه گر تلاش نموده با راه اندازی سامانه مذکور فرایند ثبت نام ، شناسایی و ارائه خدمات مورد نیاز بیماران خاص را بصورت متمرکز و الکترونیکی و همچنین بدون نیاز به مراجعه حضوری بیماران را اجرایی نماید.

دکتر مجید صادقی مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: بیماران خاص این استان نسبت به ثبت نام خود در پنجره واحد سامانه رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام کنند.

به منظور مدیریت یکپارچه خدمات قابل ارائه به بیماران خاص و در راستای مدیریت هزینه و پیشگیری از پرداخت یارانه های مضاعف، ضرورت دارد تمامی بیماران خاص اعم از بیمه شدگان جدید و بیمه شدگان قبلی دارای دفترچه بیمه فعال نسبت به ثبت اطلاعات خود در ‘سامانه ثبت نام بیماران خاص’ به آدرس http://www.samanehrefah.ir اقدام کنند.

وی اظهار کرد: هم اکنون ۶۹۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش این اداره کل قرار دارند که از این تعداد ۲۸۳ نفر بیمار ام اس، ۱۳۸ نفر پیوند کلیه، ۲۶ نفر تالاسمی،۱۸۰ نفر دیالیزی و ۶۵ نفر بیمار هموفیلی هستند.

بر این اساس بیماران خاص و موسسه های تشخیصی درمانی طرف قرار داد با سازمان بیمه سلامت به این موضوع مهم توجه بیشتری داشته باشند.هزینه های درمانی این بیماران در سال گذشته، به ۶۵ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال رسید که این رقم در مقایسه با سال ماقبل آن، ۴۰ درصد رشد نشان می دهد.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان خاطر نشان کرد: در مجموع طی سه سال گذشته ۱۴۴ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال هزینه درمانی بیماران خاص در این استان پرداخت شده است که ۱۰۵ درصد نسبت به سال های ماقبل آن رشد نشان می دهد. تا پایان سال گذشته تعداد بیماران خاص تحت پوشش این اداره کل ۶۱۷ نفر بود که از این تعداد ۲۳۱ بیمار ام اس، ۱۰۴ نفر پیوند کلیه،۳۲ نفر تالاسمی، ۱۸۱ نفر دیالیزی و ۶۹ بیمار هموفیلی بودند.

نکات لازم در خصوص ثبت نام

• در اختیار داشتن کارت ملی و شماره بیمه برای عملیات با سامانه مورد نیاز میباشد.
• کلیه اطلاعات وارد شده با سامانه های جانبی مانند ثبت احوال و سازمان های بیمه گر بصورت برخط کنترل میگردد، لذا دقت کافی در ورود اطلاعات لحاظ گردد.
• صرفا یکی از سازمان های بیمه گر پایه به عنوان سازمان بیمه گر اصلی قابل انتخاب میباشد و در حال حاضر بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، سلامت ایرانیان و کمیته امداد قادر به ثبت اطلاعات میباشند.
• اطلاعاتی که میبایست حتما وارد گردد با علامت * در کنار محل تعبیه شده برای قلم اطلاعاتی مشخص شده است.
• شماره تلفن همراه جهت اطلاع رسانی پیامکی دریافت میگردد و دقت در ورود صحیح آن بر عهده متقاضی میباشد.

2.3 (46.67%) 3 votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.