بازنشستگان از بانک صادرات وام کم‌بهره بگیرند

0
بازنشستگان از بانک صادرات وام کم‌بهره بگیرند
بازنشستگان از بانک صادرات وام کم‌بهره بگیرند

پاراف بازنشستگان از بانک صادرات وام کم‌بهره بگیرند : بانک صادرات پرداخت تسهیلات کم‌بهره به بازنشستگان سراسر کشور را امسال در دستور کار گذاشته است.

این بانک در راستای انجام رسالت‌های اجتماعی و فرهنگی علاوه‌بر پرداخت تسهیلات خرد به اقشار کم‌درآمد جامعه نسبت به ساخت ١۴ مدرسه در نقاط کمتر برخوردار کشور اقدام کرده و همچنین با پرداخت بیش از ٨ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در سال گذشته بیش از ٢٠٠ هزار جوان را روانه خانه بخت کرده است.

همچنین کمیته ملی روباتیک ایران در مراسم اختتامیه بزرگ‌ترین رویداد روباتیک غرب آسیا که با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و پژوهشگران داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزارشد با اعطای تندیس ویژه از اسماعیل لـله گانی، مدیر عامل بانک صادرات ایران تقدیر به عمل آورد. یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران٢٠١۶، با حضور تیم‌های داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف در محل دائمی ‌نمایشگاه‌های تهران برگزار شد که در مراسم اختتامیه از رویکردهای این بانک که برای سومین سال متوالی حمایت از این رویداد علمی و ورزشی را عهده‌دار بوده، تقدیر شد.

بر اساس این گزارش این بانک در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و همچنین در جهت رشد و توسعه علم و دانش ایرانی و پشتیبانی از شرکت‌های دانش‌بنیان این اقدامات را در برنامه‌های خود گنجانده است و با حمایت از بزرگ‌ترین رویداد روباتیک غرب آسیا نقش موثری در برگزاری مطلوب‌تر این دوره از مسابقات داشت.روابط عمومی‌بانک صادرات.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید