حق سنوات فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش بزودی پرداخت می شود

0
حق سنوات فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش بزودی پرداخت می شود
حق سنوات فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش بزودی پرداخت می شود

پاراف حق سنوات فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش بزودی پرداخت می شود : پاداش پایان خدمت و حق سنوات برخی از فرهنگیان بازنشسته وزارت آموزش و پرورش تا کنون پرداخت نشده و یا اینکه بصورت کامل پرداخت نشده است. اینگونه بازنشستگان عزیز معترض عدم پرداخت این حق قانونی خود بوده و هستند.

به گزارش پاراف به نقل از خبر آنلاین،  یکی از فرهنگیان بازنشسته اعلام کرد: درسال 93 حدود 25هزار نفراز فرهنگیان بازنشسته شده اند که به جز11 درصد مابقی باداش بایان خدمت ما تاکنون برداخت نشده درحالی که برای شاغلین افزایشی تا500هزارتوان اعمال کرده اند از وزیر محترم ببرسید ایابازنشستگان اموزشوبرورش انسان نیستند فرزند ندارند چرا وزیر محترم صدای بازنشستگان را نمی خواهند بشنوند سایرادارات به محض باز نشستگی باداشها را برداخت می کنند ما به یکسال هم راضی شدیم لطفا صدای ما را برسانید.

در مورد مشکلات بازنشستگان فرهنگی و کمبود درآمد این قشر هم همانطور که وزیر اعلام کردند باید لایحه ای جداگانه در هیات دولت تنظیم شود تا پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی بتوانیم شاهد تعدیل بخشی از کمبودهایی که فرهنگیان بازنشسته با آن روبرو هستند باشیم.

امام حالا روابط عمومی آموزش و پرورش اعلام کرده است که با پیگیری های انجام شده و اقدامات صورت گرفته، پاداش حق سنوات فرهنگیانی که تا اول مهر ماه سال 93 بازنشسته شده بودند بصورت کامل پرداخت شده ولی پاداش حق سنوات آندسته از فرهنگیانی که طی شش ماهه دوم سال گذشته بازنشست شدند، تاکنون به میزان 20 تا 25درصد پرداخت شده است. پرداخت بقیه پاداش حق سنوات بازنشستگان نیازمند یکهزار و 50 میلیارد تومان اعتبار است که در آینده ای نزدیک با تامین اعتبار، این میزان مطالبات فرهنگیان بازنشسته نیز پرداخت شود.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید