پاداش بازنشستگان ۹۴ بعداز تصویب بودجه ۹۵ در مجلس قابل پرداخت است

0
پاداش بازنشستگان ۹۴ بعداز تصویب بودجه ۹۵ در مجلس قابل پرداخت است
پاداش بازنشستگان ۹۴ بعداز تصویب بودجه ۹۵ در مجلس قابل پرداخت است

پاراف پاداش بازنشستگان ۹۴ بعداز تصویب بودجه ۹۵ در مجلس قابل پرداخت است :  سید محمدبطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیرآموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگان بلافاصله بعداز تصویب بودجه ۹۵ در مجلس خبر داد.

باتوجه به عنایت خاصی که مجلس شورای اسلامی به بودجه ۹۵ دارد بعداز تصویب بودجه ۹۵ پاداش بازنشستگان فرهنگی سال ۹۴ پرداخت خواهد شد.

 سید محمدبطحایی با اشاره به چالش های فراروی آموزش و پرورش در سال های اخیر درخصوص پرداخت پاداش بازنشستگان اظهارکرد : برای اولین بار دولت در لایحه بودجه ۹۵، اعتباری را در ردیف مستقلی جهت پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی قرارداده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : باتوجه به عنایت خاصی که مجلس شورای اسلامی به بودجه ۹۵ دارد بعداز تصویب بودجه ۹۵ پاداش بازنشستگان فرهنگی سال ۹۴ پرداخت خواهد شد.

بخشی از حق التدریس ها و همچنین حق الزحمه امتحانات نهایی همکاران مربوط به سال ۹۴ تا اواخراردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد

وی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با تخصیص اعتبار در ردیفی مستقل، چالش هر ساله ما در این خصوص را برطرف نموده و همکاران انشاء الله با دلگرمی بیشتری به خدمت خود ادامه خواهند داد.

بطحایی با اشاره به تلاش های فراوان درپایان سال ۹۴ جهت پرداخت حق التدریس ها افزود : بخشی از حق التدریس ها و همچنین حق الزحمه امتحانات نهایی همکاران مربوط به سال ۹۴ تا اواخراردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد.مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here