بازنشستگان با دریافتی کمتر از یک و نیم میلیون کارت اعتباری خرید کالا می گیرند

0
کارت اعتباری خرید کالا
کارت اعتباری خرید کالا

پاراف بازنشستگان با دریافتی کمتر از یک و نیم میلیون کارت اعتباری خرید کالا می گیرند :  بهروز انتظاری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری، یکی از اهداف دولت از اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالای بادوام ایرانی را حمایت از بازنشستگان دانست و گفت: با توجه به این‌که جامعه هدف ما بازنشستگانی هستند که توانایی مالی محدودی دارند، در همین راستا طبق تصمیم‌گیری انجام شده، صرفاً بازنشستگان ارجمندی که خالص دریافتی حقوق آن‌ها تا سقف یک و نیم میلیون تومان است، مشمول دریافت این طرح می‌شوند.

بازنشستگان محترم کشوری که خالص دریافتی حقوق آن‌ها تا سقف یک و نیم میلیون تومان است، می‌توانند برای دریافت کارت اعتباری خرید کالای بادوام ایرانی از طریق سایت بانک صادرات ایران ثبت نام کنند.

وی افزود: توافقنامه کارت خرید کالای ایرانی بین صندوق و بانک صادرات ایران به عنوان بانک اصلی طرف قرارداد منعقد شده و متاسفانه معدود بازنشستگانی که حقوق خود را از طریق بانک‌های دیگری به جز این بانک دریافت می‌کنند، نمی‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند.

انتظاری با اشاره به این که میانگین حقوق دریافتی بازنشستگان صندوق در سال ۹۴ ماهیانه یک میلیون و دویست و هشتاد و نه هزار تومان بوده است، گفت: افرادی که مشمول دریافت کارت اعتباری خرید کالا می‌شوند اطلاعات آن‌ها در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته که به ترتیب اولویت ثبت نام تا تکمیل ظرفیت موجود امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

اطلاعات بانک صادرات برای صدور کارت‌های خرید کالای بادوام و میزان اعتبار آن‌ها، براساس اطلاعات حقوق پرداختی صندوق بازنشستگی کشوری است که در اختیار بانک قرار گرفته است.

همچنین امیرحسین تفنگ سازی، مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی بهور صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بانک صادرات ایران براساس این اطلاعات و سایر شرایط، مبلغ حداکثر وام را مورد محاسبه قرار می‌دهد و پس از ثبت نام بازنشستگان ارجمند از طریق سایت یا پیامک مبلغ تسهیلات خرید کالای ایرانی را اعلام می‌کند.

وی افزود: در چارچوب تفاهم نامه بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران شرکت بهوراز زیر مجموعه‌های صندوق بازنشستگی کشوری اطلاعات حقوقی بازنشستگان را آماده کرده و برای بانک صادرات ارسال نموده است و بازنشستگان ارجمند با مراجعه به سایت بانک صادرات یا از طریق لینکی که در سایت صندوق بازنشستگی کشوری قرار داده‌ایم می‌توانند به سامانه ورود اطلاعات بانک مراجعه نمایند و در آن سایت اطلاعات خود را تکمیل نمایند.روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here