بازگشت مرکز آموزش مدیریت دولتی به دوران اوج اثرگذاری بر نظام اداری

پاراف بازنگری و نهادینه کردن مسابقات کارکنان دولت : وزیر ورزش و جوانان : محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در آئین اختتامیه مسابقات کارکنان دولت که در سالن آمفی تأتر دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: در نظر داریم برای نهادینه شدن مسابقات کارکنان دولت پیشنهادی به دولت ارائه کنیم تا با قدرت بیشتر و مشوق های بهتری این راه ادامه یابد.

کمیت و کیفیت مسابقات کارکنان دولت باید با کمک همه ارگان ها ارتقاء یابد؛ امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جمعیت کثیری از مردم را به جامعه ورزشکار کشور وارد کنیم.

محمود گودرزی در آئین اختتامیه مسابقات کارکنان دولت ، با تشکر از برگزار کنندگان این مسابقات و خسته نباشید به ورزشکاران و برنامه ریزان این رویداد، گفت: ۱۶۰۰ نفر از ۴۸ دستگاه دولتی در این مسابقات حضور داشتند که این آمار برای شروع قابل قبول است ولی در ادامه باید بیش از این باشد.

در نظر داریم برای نهادینه شدن این مسابقات پیشنهادی به دولت ارائه کنیم تا با قدرت بیشتر و مشوق های بهتری این راه را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: کمیت و کیفیت مسابقات کارکنان دولت باید با کمک همه ارگان ها ارتقاء یابد؛ امیدوارم توفیق داشته باشیم تا جمعیت کثیری از مردم را به جامعه ورزشکار کشور وارد کنیم.

گودرزی ادامه داد: متاسفانه نسل ما به سمت کم تحرکی و چاقی پیش می رود که مشکلات روحی روانی و جسمانی زیادی در پی دارد و از طرفی دیگر باعث کاهش بهره وری و بازدهی کارکنان می شود که این برای کشور ما زیبنده نیست.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در نظر داریم برای نهادینه شدن این مسابقات پیشنهادی به دولت ارائه کنیم تا با قدرت بیشتر و مشوق های بهتری این راه را ادامه دهیم.پایگاه اطلاع رسانی دولت .

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.