نمونه نامه درخواست انتقال، وام، مرخصی، استخدام

پاراف نمونه نامه درخواست انتقال، وام، مرخصی، استخدام:

نمونه نامه درخواست وام:

جناب آقای ……

رییس محترم بانک  …… موسسه مالی …… شعبه ……

موضوع : درخواست وام

با سلام و احترام

بدینوسیله اینجانب ……. ، دارنده حساب قرض الحسنه / پس انداز شماره …… تقاضای دریافت وام به مبلغ …… ریال به منظور تعمیر منزل / خرید خودرو / سرمایه گذاری در امر تولید را بحضور تقدیم میدارم. همچنین به پیوست گواهی اشتغال و صورتحساب حقوقی اینجانب بعنوان مدرک توانایی بازپرداخت اقساط وام و گواهی اشتغال ضامنین / سند ملک / چک و سفته / بعنوان تضمین بازپرداخت به موقع اقساط نزد آن بانک امانت گذاشته می شود. خواهشمند است با پرداخت وام موافقت فرموده و دستور فرمایید اقدام لازم مبذول نمایند. تسریع در واگذاری وام موجب کمال امتنان می باشد. پیشاپیش از آن مقام محترم بدلیل بذل محبتی که می فرمایید کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم.

با تقدیم احترام / …… / امضا

آدرس محل سکونت : ……    تلفن تماس : ……

 نمونه نامه درخواست استخدام:
مدیر محترم …شرکت ……
موضوع : درخواست استخدام
باسلام واحترام ،
بدینوسیله پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در نشریه …………… مورخ ………… جهت همکاری دربخش …. آن شرکت ، به پیوست مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه ) خود را برای اعلام آمادگی جهت همکاری تقدیم می دارم .امیدوارم ویژگی های اینجانب ازجمله ، تحصیل دررشته …. و گذراندن دوره های بازاریابی ، تسلط کامل به زبان انگلیسی ، داشتن مهارت های ارتباطی قوی ، اعتماد به نفس بالا واشتیاق به یادگیری مداوم و به روز نمودن اطلاعات شغلی مورد توجه آن مدیریت محترم قرارگیرد و فرصتی را فراهم سازد تا بتوانم خواست ها و خدمات مورد نظر آن شرکت را برآورده سازم .ضمن آرزوی توفیق وبهروزی برای جنابعالی ، ازوقتی که به بررسی رزومه اینجانب اختصاص می دهید تشکرنموده و آمادگی خود را جهت حضور درآن شرکت برای ارائه سایراطلاعاتی که لازم باشد و آشنایی بیشتر اعلام می دارم .
با تشکر / نام و نام خانوادگی امضاء
نمونه نامه درخواست انتقالی:
جناب آقای …….
رییس محترم …….
موضوع : در خواست انتقالی
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب ……. کارمند واحد ……. در تاریخ ……. استخدام و مشغول بکار گردیده ام که اکنون پس از قریب به ……. سال خدمت در……. و دوری از خانواده ، مشکلات عدیده ای برای اینجانب و خانواده محترمم ایجاد شده است به گونه ای که امکان ادامه کار در……. برایم غیرممکن گردیده است.
لذا با توجه به سکونت خانواده ام در شهرستان ……. و بخشنامه اخیر درخصوص انتقال از ……. درخواست انتقال به یکی از واحدهای زیرمجموعه در استان ……. را دارم. لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید با تقاضای بنده موافقت فرموده و  دستورات لازم را در این خصوص مبذول فرمایید

باتشکر امضا
 نمونه نامه درخواست مرخصی:
درخواست مرخصی ها، عموما با استفاده از فرمهای مخصوص انجام میشود.اما در هر صورت میتوانید از نمونه نامه زیر هم استفاده کنید.

جناب آقای ……   رییس محترم ………

موضوع : درخواست مرخصی

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند  اینجانب …….. با توجه بروز برخی مشکلات خانوادگی / تحصیلی / شخصی متقاضی استفاده از مرخصی ………. به مدت ……  ماه از تاریخ ……… می باشم. خواهشمند است درصورت صلاحدید با توجه به نیاز مبرم و ضرورت موضوع برای اینجانب با تقاضای اینجانب موافقت و دستورات لازم را در این خصوص صادر فرمایید.   پیشاپیش از مساعدت و حسن اعتماد جنابعالی کمال تشکر را دارم.

باتشکر امضا

1 نظر
  1. ثریا می گوید

    سلام متشکرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.