گزیده بندهای اداری شغلی ضوابط اجرایی بودجه ۹۷ ، جزییات فیش حقوقی امسال کارکنان

اسدالله وطنی دبیر هیات عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری در همایش گزینش گران استان لرستان با تاکید بر اینکه سلایق شخصی نباید در گزینش افراد در دستگاه های مختلف دخالت داشته باشند، گفت: گزینشگران باید طبق قانون و دستورالعمل اقدام کنند تا مشکلی در روند گزینش پیش نیاید.

در امر گزینش نباید سخت گیری کرد اما نباید با سهل انگاری به اصل موضوع ضربه زد.

وی اظهار کرد: برخی از دستورالعمل ‌های گزینشی کشور باید اصلاح می شدند که این اقدام انجام شد لذا از این پس باید نظارت لازم برای اجرای درست دستورالعمل ها در دستور کار قرار گیرد.

دبیر هیات عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری با اظهار امیدواری از بهبود وضعیت گزینش ها با اصلاح دستورالعمل ها گفت: اوایل انقلاب نفوذ برخی گروهک ها در هسته های مختلف باعث شده بود که با مطرح کردن سئوالات بی ربط چهره گزینش زشت شود.

اگر کسانی در زمان طاغوت و فشار طاغوت قرار گرفته بودند و اگر خطایی از آنها سر زده بود و اکنون دیگر خطایی نمی کنند در صورت امکان باید پذیرفته شوند.

طراحی سامانه جامع گزینش

سامانه جامع گزینش به تازگی طراحی شده که هیات های مرکزی در تهران و برخی از هسته ها در استان ها به آن متصل هستند البته هنوز این سامانه کامل نشده و به دنبال تکمیل آن هستیم.

آمار تعداد کارمندان گزینش

وطنی با اشاره به تعداد کارمندان گزینش در استان های مختلف گفت: این افراد چندان زیاد نیستند اما در هر استان حدود ۱۰۰ نفر در قالب موارد مختلف با هسته های گزینش همکاری می کنند. اگر تخلفی پیش بیاید شکایات افراد مورد رسیدگی قرار گرفته و البته هسته ها نیز به صورت مستمر ارزشیابی می شوند.هم رده به نقل از ایرنا.

این مطالب را هم بخوانید:

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.