دانلود گزیده تبصره های اداری ، شغلی ، استخدامی و مالی قانون بودجه سال ۹۷

رئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حذف یک بند از تبصره (۱۱) موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد و طی نامه شماره ۱۱۳۹۷۵/۳۴۸ مرخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است، را جهت اجراء ابلاغ نمود.

قانون بودجه ۹۷ حاوی تبصره های مختلفی است که بخشی از آنها مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی کارمندان و کارکنان دولت و همچنین بازنشستگاه لشکری و کشوری است.

ما سعی نموده ایم گزیده ای از تبصره های مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی قانون بودجه سال ۹۷ را بصورت یکجا گردآوری و برای دانلود آماده کنیم.

شما همچنین می توانید صفحات این مجموعه را در کانال تلگرامی هم‌رده به نشانی @hamrade مشاهده کنید.

قانون بودجه و ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۷ کل کشور برای اجرا به دستگاههای اجرایی کل کشور ابلاغ شده است. در مجموع مواد و تبصره های این دو مصوبه مواردی مربوط به امور اداری و شغلی کارکنان و شاغلین وجود دارد که هم‌رده آنها را بصورت یکجا برای دانلود شما قرار داده است. این موارد و همچنین مستندات مرتبط با آن را می توانید از لینکهای زیر دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.