دانلود گزیده تبصره های اداری ، شغلی ، استخدامی و مالی قانون بودجه سال ۹۷

رئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حذف یک بند از تبصره (۱۱) موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد و طی نامه شماره ۱۱۳۹۷۵/۳۴۸ مرخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است، را جهت اجراء ابلاغ نمود.

قانون بودجه ۹۷ حاوی تبصره های مختلفی است که بخشی از آنها مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی کارمندان و کارکنان دولت و همچنین بازنشستگاه لشکری و کشوری است.

ما سعی نموده ایم گزیده ای از تبصره های مرتبط با امور اداری، شغلی و مالی قانون بودجه سال ۹۷ را بصورت یکجا گردآوری و برای دانلود آماده کنیم.

شما همچنین می توانید صفحات این مجموعه را در کانال تلگرامی هم رده به نشانی @hamrade مشاهده کنید.

قانون بودجه و ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۷ کل کشور برای اجرا به دستگاههای اجرایی کل کشور ابلاغ شده است. در مجموع مواد و تبصره های این دو مصوبه مواردی مربوط به امور اداری و شغلی کارکنان و شاغلین وجود دارد که هم رده آنها را بصورت یکجا برای دانلود شما قرار داده است. این موارد و همچنین مستندات مرتبط با آن را می توانید از لینکهای زیر دانلود کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.