لایحه بودجه ۹۶ نیمه آذر در مجلس، تبصره های بودجه ۹۶ به دولت رفت

0
لایحه بودجه 96
لایحه بودجه ۹۶

پاراف لایحه بودجه ۹۶ نیمه آذر در مجلس، تبصره های بودجه ۹۶ به دولت رفت : طی نامه‌ای از سوی محمدباقر نوبخت، تبصره‌های لایحه بودجه سال آینده به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ارسال شد.

محمدباقر نوبخت طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور در تاریخ ١٣٩۵/٨/٨ تبصره های مورد نیاز لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ را مشتمل بر ۲۰ تبصره، به هیأت دولت ارسال کرد.

طبق آئین‌نامه داخلی مجلس، دولت موظف است تا ۱۵ آذر هر سال، لایحه بودجه سال آینده را به مجلس ارائه کند تا در مدت ۳ ماه و نیم مانده تا پایان سال، بودجه سال بعد در قوه مقننه تصویب و به دولت ابلاغ شود.

بر اساس این گزارش، از آنجا که تحقق اسناد بالادستی لایحه بودجه به عنوان برنامه سالانه دولت، نقش مهمی در توسعه همه جانبه کشور دارد، تهیه و تدوین لوایح بودجه سال ۱۳۹۶، در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله و سیاست‌های کلی نظام و همسو با سیاست‌ها و لایحه برنامه ششم توسعه و البته در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است.

در نامه نوبخت آمده است: این سازمان همواره نسبت به رعایت برنامه زمانبندی ارائه لایحه بودجه به مجلس، خود را متعهد می‌داند و در همین راستا این تبصره‌ها در اختیار هیأت دولت قرار می گیرد تا در فرصت زمانی مناسب مورد بررسی قرار گیرد.سازمان برنامه و بودجه.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید