ارسال بخشنامه تغییر ساعات کاری برای کاهش مصرف برق

پاراف ارزیابی خدمات  دولت الکترونیک بیش از ۷۰ دستگاه اجرایی :  رضا باقری اصل معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: براساس ارزیابی صورت گرفته از خدمات الکترونیکی ٧١ دستگاه دولتی، ۵٠ خدمت برتر معرفی شدند.

وی از اتمام ارزیابی تمامی خدمات الکترونیکی دولت خبر داد و گفت : این ارزیابی بر مبنای وضعیت پرتال، اطلاع رسانی و خدمات دهی دستگاههای اجرایی با تعریف پارامترهای مختلف به اتمام رسیده است.

این ارزیابی برای ٧١ دستگاه دارای شناسنامه خدمات انجام شد و هم اکنون نتایج آن نهایی شده است که با تایید نهایی از سوی وزیر ارتباطات اعلام عمومی خواهد شد .

وی گفت : طبق نتایج ارزیابی انجام شده، ۵٠ سرویس دستگاههای دولتی، به عنوان سرویس برتر انتخاب شده و در سالن دولت الکترونیک بیست و دومین نمایشگاه الکامپ معرفی شده اند .

وی نحوه اطلاع رسانی سرویس، ارائه موثر در سطح وب، نحوه تعامل و استعلامات سرویس را از جمله مواردی عنوان کرد که در ارزیابی این خدمات مدنظر قرار گرفته است و گفت: برآوردها نشان می دهد که نسبت به سال گذشته دستگاههای اجرایی در الکترونیکی شدن رشد خوبی را داشته اند اما تا یکپارچگی این خدمات فاصله زیاد است. اما با این وجود عرضه خدمات برتر در نمایشگاه الکامپ می تواند مشوقی برای سایر دستگاهها باشد تا به الکترونیکی شدن خود سرعت دهند.ایسنا.

نظر شما در مورد خدمات الکترونیک دولت چیست ؟ آیاتا کنون از این خدمات استفاده کرده اید ؟

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.