پیکر شهرام محمدی کارگر پتروشیمی مارون در ایذه تشییع شد

0

پاراف پیکر شهرام محمدی کارگر پتروشیمی مارون در ایذه تشییع شد : مراسم تشییع پیکر شهرام محمدی کارگر فداکار و جان‌باخته حادثه پتروشیمی مارون ماهشهر عصر روزدوشنبه در روستای کولفرح شهرستان ایذه با حضور خیل عظیم مردم برگزار شد.

اعضای خانواده و نزدیکان این کارگر سابق پتروشیمی مارون گفته‌اند که  این مراسم خاکسپاری در روستای «کولفرح»استان خوزستان که در سه کلیومتری شهرستان ایذه  قرار دارد برگزار شده است.

اعزام تیم بازرسی اداره کل کار استان خوزستان به ماهشهر:

هوشمند صفائی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان شامگاه جمعه در جمع رسانه ها گفت: تیم بازرسی این اداره کل متشکل از رییس و کارشناسان اداره بازرسی کار برای بررسی سانحه آتش سوزی در پتروشیمی مارون و تهیه گزارش مستند به بندرماهشهر اعزام شدند.

 وی همچنین جان باختن زنده یاد «شهرام محمدی» کارگر پتروشیمی مارون ماهشهر در سانحه آتش سوزی را به خانواده و همکاران وی تسلیت گفت.

درخواست اعطای نشان لیاقت برای فداکاری و ایثار مرحوم شهرام محمدی:

علیرضا محجوب در نشست علنی مجلس با تسلیت به خانواده شهرام محمدی کارگر پتروشیمی٬ گفت: مرحوم محمدی در جریان حادثه روز نهم تیرماه پتروشیمی مارون جان ده‌ها نفر را نجات داد و باید به پاس این فداکاری نشان لیاقت به او اعطا شود.

خاطرنشان می‌شود «ایمان محمدی» برادر شهرام محمدی در مورد مرگ برادرش توضیح داده است که در روز حادثه شهرام مشغول بستن شیر مخزن اصلی بود که بخار گاز هگزان متصاعد شده به بالا تنه وی پاشیده می‌شود و در نهایت بر اثر ایجاد جرقه پیکر وی در شعله های آتش می سوزد. برادرم پس از سوختگی چندروز در بیمارستانی در بندر امام بستری شد و در ادامه به بیمارستان شهید چمران در تهران منتقل شد که در نهایت روز گذشته تلاش پزشکان برای نجات وی بی نتیجه ماند.

گفتنی است ،شهرام محمدی کارگر مجتمع پتروشیمی مارون که روز نهم ماه جاری بر اثر اشتعال گاز هگزان دچار سوختگی شدید شده بود، پیش از ظهر جمعه نوزدهم تیرماه به دلیل نارسایی اندام حیاتی در بیمارستان شهید چمران تهران درگذشت.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here