تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق مجلس

0
تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق مجلس
تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق مجلس

پاراف تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق مجلس : محمدرضا تابش نائب رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه با رای قاطع نمایندگان عضو این کمیسیون خبر داد.

کلیات این لایحه در جلسه عصر کمیسیون تلفیق برنامه ششم با ۲۷ رای موافق و تنها با یک رای مخالف به تصویب رسید.

تصویب با رای قاطع

تابش افزود: در این جلسه بعداز توضیحات دکتر نوبخت به عنوان نماینده دولت و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌ها، دیوان محاسبات ،‌ اتاق تعاون، اصناف ، بازرگانی و صنایع و معادن و سه نفر از نمایندگان به عنوان موافق و سه نفر در مخالفت، کلیات لایحه به رای گذاشته شد که نمایندگان عضو کمیسیون با قاطعیت به آن رای مثبت دادند.

لازم به ذکر است که از فردا جلسات کارگروه‌های چهارگانه جهت بررسی جزییات به کارشان ادامه خواهند داد و طبق گزارش کارگروه‌ها کمیسیون به کار خود ادامه می‌دهد.

رییس مجلس درباره برنامه ششم به رهبر انقلاب نامه نوشت

برنامه‌ای که دولت در اختیار مجلس قرار داده، شکل برنامه ندارد و قطعا نظر مقام معظم رهبری هم بر داشتن یک برنامه است.

بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از نامه رئیس مجلس به مقام معظم رهبری پیرامون تعیین تکلیف ارائه برنامه ششم توسعه خبر داد.

وی اظهار کرد: آقای لاریجانی نامه‌ای به رهبر انقلاب پیرامون تعیین تکلیف ارائه برنامه پنج ساله ششم توسعه نوشته‌اند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه مجلس در تدوین برنامه ششم از نظرات دولت، وزرا و دستگاههای مختلف استفاده می‌کند گفت: برنامه‌ای که دولت در اختیار مجلس قرار داده، شکل برنامه ندارد و قطعا نظر مقام معظم رهبری هم بر داشتن یک برنامه است.

نعمتی ادامه داد: با توجه به اینکه همه ما معتقد به یک برنامه‌ریزی در کشور هستیم امیدواریم دولت برنامه خود را ارائه کند چون اولویت با دولت برای ارائه چنین برنامه‌ای است.ایسنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید