شرکت اندک کارمندان در نماز جماعت بسیاری از ادارات

0
شرکت اندک کارمندان در نماز جماعت بسیاری از ادارات
شرکت اندک کارمندان در نماز جماعت بسیاری از ادارات

پاراف شرکت اندک کارمندان در نماز جماعت بسیاری از ادارات : سید صادق ناوندی رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان یک ارزش شناخته شود که متاسفانه در بسیاری از ادارات شاهد این هستیم که کارمندان اندکی در نمازهای جماعت شرکت می‌کنند.

وی در دیدار با شهردار قم با اشاره به اینکه هدف اصلی انقلاب اسلامی تبلور و احیای تمدن نوین اسلام است، اظهار داشت: بیش از ۳۵ سال است که از انقلاب می‌گذرد اما زمین تحت مدیریت و تمدن غرب است.در حال حاضر بیش از ۳ میلیارد نفر از انسان‌های جهان اطلاعی از خداوند ندارند و بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر که یکی از ادیان الهی را پرستش می‌کنند دین ندارند.

برای داشتن دولت اسلامی باید نظام اسلامی و پیش از آن انقلاب اسلامی داشت که بر طبق سخنان رهبر معظم انقلاب هنوز دولت اسلامی به نحو مطلوب شکل نگرفته است.

ناوندی با اشاره به مشخصات تمدن نوین اسلام، گفت: در تمدن نوین اسلام انسان‌ها دارای ابعاد مادی و معنوی دنیا و آخرت هستند. رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور خاطر نشان کرد: اگر جامعه اسلامی بر مبنای ارزش‌های اسلامی شکل بگیرد به طور قطع مشکلات حل خواهد شد.

نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان یک ارزش شناخته شود که متاسفانه در بسیاری از ادارات شاهد این هستیم که کارمندان اندکی در نمازهای جماعت شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: اگر دولت اسلامی نداشته باشیم به طور قطع جامعه اسلامی نیز نخواهیم داشت که برای داشتن دولت اسلامی باید فعالیت‌های بسیاری را انجام دهیم.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: امروز متاسفانه بانوان از حجاب اسلامی برخوردار نیستند و باید تلاش کنیم بانوان را با حجاب اصیل و اسلامی آشنا کنیم.میزان.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here