برخی کارمندان عیدی خود را دریافت نکرده اند

0
برخی کارمندان عیدی خود را دریافت نکرده اند
برخی کارمندان عیدی خود را دریافت نکرده اند

پاراف برخی کارمندان عیدی خود را دریافت نکرده اند : قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در همایش شوراها و دهیاران بخش مرکزی نوشهر که در سالن اجتماعات اردوگاه افسران این شهرستان برگزار شد  گفت: هنوز عیدی کارمندان برخی ادارات پرداخت نشده است زیرا با کسری بودجه روبه‌رو است .

وی با اشاره به اینکه شوراها و دهیاران برای چگونه درآمدزایی کردن باید برنامه‌ریزی داشته باشند، اظهار کرد: هنوز عیدی کارمندان برخی ادارات پرداخت نشده است چون با کسری بودجه روبه‌رو است و البته نباید به دولت فشار آورد.

احکام لایحه تنظیم برنامه‌های توسعه کشور که یک برنامه دائمی است و اکنون در مجلس در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه دولت نزدیک به ۱۵ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد و شاید همین موجب شد در ایام سال ۹۴ خدمات لازم داده نشد، افزود: به ماده ۱۸۰ نیز در کل ایران ریالی داده نشده است.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از فروش نفت ۱۴۷ دلاری دیگر خبری نیست و حتی به ۲۵ دلار رسید اما اکنون نقطه امیدی ایجاد شد.

وی ادامه داد: امروز با احتساب میعانات گازی بالغ بر ۲ میلیون بشکه صادرات انجام می‌شود که بدون میعانات گازی به حدود یک‌میلیون و ۷۵۰ هزار بشکه نفت می‌رسد و این یعنی میزان فروش دو برابر شد و این یک نقطه امیدی است.فارس.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید