طرح ویژه رایتل برای مشترکین عضو صندوق تامین اجتماعی

0

پاراف طرح ویژه رایتل برای مشترکین عضو صندوق تامین اجتماعی : اپراتور دولتی رایتل 50% تخفیف برای سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا با بسته‌های هدیه استثنایی به مناسبت روز تامین اجتماعی، برای خانواده بزرگ مشترکین و بازنشستگان تامین اجتماعی در نظر گرفته است.

رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، بنا دارد تا در روزی که به نام تامین اجتماعی نام‌گذاری شده است، به نشانه قدردانی و احترام به خانواده بزرگ تامین اجتماعی، با پیشنهادی استثنایی، شرایط ویژه‌ای را برای برخورداری از خدمات نسل جدید ارتباطات برای این خانواده بزرگ فراهم آورد.

براین اساس در بازه یک ماهه 94/04/25 لغایت 94/05/25 سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتای رایتل با شرایط ویژه مطابق جدول‌های زیر برای بیمه‌شدگان سازمان بیمه تامین اجتماعی قابل خرید و استفاده است:

*** سیم‌کارت اعتباری + بسته هدیه:
سیم‌کارت اعتباری 10,000 دقیقه مکالمه درون شبکه (در هر 30 روز) + 10,000 پیامک درون شبکه (در هر 30 روز) + 100 مگابایت اینترنت (در هر 30 روز) 100,000

*** سیم‌کارت دیتا + بسته هدیه:
سیم‌کارت دیتا 1 گیگابایت اینترنت + (ا گیگابایت در ساعات افت مصرف ) 100,000  – ساعات افت مصرف 2 الی 8 صبح است.

**** نحوه ثبت‌نام :

* ثبت نام و فعالسازی آنلاین:
متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و فعال‌سازی هریک از سیم‌کارت‌های این طرح از طریق بخش ثبت نام و خرید طرح تامین اجتماعی در وب‌سایت اقدام نمایندو یا از طرق لینک ثبت‌نام و خرید در پایین همین صفحه، وارد فرآیند ثبت‌نام و خرید شوند.

* مراجعه حضوری به فروشگاه های رایتل

  • مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد:
  • اصل کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار
  • کپی کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار
  • اصل دفترچه بیمه تامین اجتماعی

توجه:

ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت در قالب این طرح، برای بیمه‌شده‌ی اصلی و بیمه شدگان فرعی، با ارایه کد بیمه و کد ملی و ارایه اصل مدارک، امکان‌پذیر است.
تمامی سیم کارت‌های ارایه شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد. جهت کسب اطلاع در خصوص فرآیند دریافت سیم‌کارت هدیه، به صفحه طرح سیم‌کارت هدیه مراجعه فرمایید.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here