مسابقه ویژه مقاله نویسی با جوایز ویژه پاراف

0
مسابقه ویژه مقاله نویسی با جوایز ویژه پاراف
مسابقه ویژه مقاله نویسی با جوایز ویژه پاراف

پاراف مسابقه ویژه مقاله نویسی با جوایز ویژه پاراف : همانطور که می دانید، مهم ترین هدف هر سایت در جهان، جذب بازدیدکننده در کنار تولید محتوای مناسب و ارزنده است. به همین دلیل پاراف هم تلاش می کند تا بازدیدکنندگان خود را افزایش داده و بخش های ویژه خود را به کاربران معرفی کند. از همین رو، مسابقه ای را برای علاقمندان سایت در نظر گرفتیم که از طریق آن، کاربران می توانند عضوی از پاراف باشند.

فردی که قصد شرکت در این مسابقه را دارد، می بایست مقاله و یا مطلب منحصر به فرد مرتبط یکی از بخش های پاراف را به انتخاب خود، برای ما ارسال کرده تا ما آن را در سایت منتشر کنیم.این خبر با نام نویسنده ی آن در سایت قرار خواهد گرفت.

هر مقاله و یا مطلبی که در سایت منتشر می کنید، در صفحه ی اصلی بخش خود قرار می گیرد. حال شما می بایست با استفاده از به اشتراک گذاری لینک مطلب در شبکه های اجتماعی و یا سایر سایتها و یا با استفاده از دیگر مهارت های خود، تعداد بازدیدکنندگان مقاله تان را افزایش دهید. هرچه تعداد بازدیدکنندگان مقاله ی شما بیشتر شود، جایزه ی شما نیز افزایش می یابد. در آخر، به مقاله ای که بیشترین تعداد بازدید را داشته باشد، جایزه ی ویژه ای تعلق می گیرد.

شرایط مسابقه:
۱. مقالات و مطالب ارسالی می بایست مرتبط با موضوعات و دسته بندی های سایت باشد.
۲. محدودیتی در تعداد مقالات و مطالب ارسالی وجود ندارد.
۳. در صورت تمایل، می توانید عکس مقاله را نیز به همراه متن ارسال کنید. توجه داشته باشید که عکس مقاله می بایست با محتوای آن مرتبط باشد.
۴. هر فرد می بایست حداقل ۵ مقاله یا مطلب ارسال کرده باشد.
برای افزایش بازدیدکنندگان مقاله ی خود می توانید از راه های گوناگونی استفاده کنید. برای نمونه، می توان از گروه های خانوادگی، دوستان و آَشنایان، شبکه های اجتماعی، تبلیغات شفاهی و بسیاری از دیگر راه ها استفاده کرد. به طور خلاصه، جایزه ی شما، به میزان بازدیدکنندگان شما بستگی دارد و به همین دلیل استفاده از راه های بیشتر برای تبلیغ، به جایزه ی بزرگتر ختم می شود. پس شروع کنید!

مهلت مسابقه:
این مسابقه از تاریخ ۲۶ دی ماه ۹۴ شروع و تا پایان ۲۶ اسفند ماه پایان خواهد یافت. بدین ترتیب شما می توانید تا پایان روز ۲۶ اسفند ماه ۹۴، به افزایش بازدیدکنندگان خود ادامه دهید.
جهت ارسال مقالات و شروع مسابقه، از ایمیل زیر استفاده کنید: (فراموش نکنید که در ایمیل خود، نام و نام خانوادگی را نیز ذکر کنید)

paraf24 [@] gmail [.] com

نکات و جوایز:
۱- اعطای یک فقره کارت هدیه ۰۰۰/۵۰۰/۱ ریالی نفر اول
۲- اعطای یک فقره کارت هدیه ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریالی نفر دوم
۳- اعطای یک فقره کارت هدیه ۰۰۰/۵۰۰ ریالی نفر سوم

نفرات اول و دوم سوم دارای مقالات و مطالب پر بازدید به عنوان نویسنده دعوت به همکاری خواهند شد و به ایشان حقوق لازم پرداخت خواهد شد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here