استخدام ویژه در بانک صادرات

0
استخدام ویژه در بانک صادرات
استخدام ویژه در بانک صادرات

پاراف استخدام ویژه در بانک صادرات : بانک صادرات ایران با هدف تجهیز ساختار سازمانی و تکمیل کادر مورد نیاز خود در بخش‌های خاص مبادرت به جذب و گزینش نیروی جدید می‌کند.

 تعدادی از دانش آموختگان در سطوح ارشد و دکترا در رشته‌های مختلف برای بخش‌های توسعه و تحقیق، امور فناوری اطلاعات و بازاریابی به استخدام این بانک در می‌آیند.بر پایه این گزارش افرادی در واحد تحقیق و توسعه اداره کل تحقیقات و برنامه‌ریزی، واجد شرایط در رشته‌های مرتبط با بازاریابی و خدمات مشتریان و نیز نفراتی در رشته‌های مرتبط با بخش IT مستقر در واحد تحقیق و توسعه امور فناوری اطلاعات به کار گمارده می‌شوند.

افراد استخدام شده در استان تهران اشتغال به کار خواهند داشت و تسلط به زبان انگلیسی یکی از ضوابط دعوت به همکاری قید شده است. متقاضیان می‌توانند برای آگاهی از مفاد و جزئیات شرایط و ضوابط و نیز به‌منظور ثبت‌نام تا ساعت ٢۴ روز جمعه ٢۵ دی‌ماه سال‌جاری به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام موجود در سایت مذکور اقدام و با دریافت کد رهگیری از تکمیل مراحل ثبت‌نام اطمینان حاصل کنند.

این دعوت به همکاری از جانب بانک صادرات در حالی صورت می‌گیرد که در پاییز سال‌جاری نیز آزمونی برای استخدام شمار قابل‌توجهی از سوی این بانک با مشارکت چند هزار نفر در سطح کشور برگزار شد.روابط عمومی بانک صادرات.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here