روحیه ایثارگری و مجاهدت کارمندان اسلامی

0
روحیه ایثارگری و مجاهدت کارمندان اسلامی
روحیه ایثارگری و مجاهدت کارمندان اسلامی

پاراف روحیه ایثارگری و مجاهدت کارمندان اسلامی : سردار محمد امیرخانی رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: تراز اسلامی بودن کارمندان بیان کننده روحیه ایثارگری و مجاهدت است و تنها انجام وظیفه در ساعات اداری کافی نیست.

۷۱ درصد از کارمندان استان کرمانشاه که هفت درصد بیشتر از میانگین کشوری است عضو بسیج هستند.

سردار محمد امیرخانی در جلسه شورای عالی بسیج کارمندی که در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ۷۱ درصد از کارمندان استان کرمانشاه که هفت درصد بیشتر از میانگین کشوری است عضو بسیج هستند.

تراز اسلامی بودن کارمندان بیان کننده روحیه ایثارگری و مجاهدت است و تنها انجام وظیفه در ساعات اداری کافی نیست.

سردار امیرخانی از افزایش ۱۱درصدی نرخ جذب کارمندان در بسیج خواهران نسبت به برادران در استان کرمانشاه خبرداد و عنوان کرد: این موضوع نشان از ابتکار و تدبیر بالایی بوده که رتبه دوم را برای این استان در حوزه بسیج کارمندان مختص خواهران فراهم کرده است.

برای استقرار تمدن نوین اسلامی باید دولت اسلامی تشکیل شود که این دولت اسلامی هنوز به تکامل نرسیده است و منظور از این مفهوم تنها دولت نیست بلکه همه ارکان نظام حاکمیتی را شامل می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با بیان اینکه تمدن نوین اسلامی تنها در جهت رفاه هموطنان نیست، افزود: به کمک این تمدن که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد برای ارائه الگوی مناسبی در سعادتمندی زندگی دنیوی و اخروی تلاش می‌شود. بر اساس این تعریف تمدن نوین اسلامی، جامعه‌ای است که سعادت دنیا را در حد ضرورت و سعادت آخرت را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه تمدن مذکور مبتنی بر نظام و ساختارمند است، عنوان کرد: برای استقرار تمدن نوین اسلامی باید دولت اسلامی تشکیل شود که این دولت اسلامی هنوز به تکامل نرسیده است و منظور از این مفهوم تنها دولت نیست بلکه همه ارکان نظام حاکمیتی را شامل می‌شود.

در زمینه‌هایی همچون فراهم کردن بستر خواندن نماز اول وقت کارمندان باید بیشتر تلاش شود و برای ارزیابی فرهنگ عفاف و حجاب و دیگر موضوعات که امسال ابلاغ شد وجود سیستم ارزیابی ضرورت دارد.

سردار امیرخانی تحقق اداره اسلامی را از مشخصات دولت اسلامی اعلام و بیان کرد: اداره اسلامی از جمله شورای بسیج کارمندان به عنوان کارگزار و خدمت گذار مردم شناخته می‌شود که هم اکنون در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه موضوع تکریم ارباب رجوع به طور کامل محقق نشده است، اظهار کرد: در زمینه‌هایی همچون فراهم کردن بستر خواندن نماز اول وقت کارمندان باید بیشتر تلاش شود و برای ارزیابی فرهنگ عفاف و حجاب و دیگر موضوعات که امسال ابلاغ شد وجود سیستم ارزیابی ضرورت دارد.

وی با بیان اینکه اداره اسلامی در دولت اسلامی به کارمندانی نیاز دارد که در تراز اسلامی باشند، افزود: تراز اسلامی بودن کارمندان بیان کننده روحیه ایثارگری و مجاهدت است و تنها انجام وظیفه در ساعات اداری کافی نیست.

رئیس سازمان بسیج کارمندان با اشاره به اینکه شوراهای بسیج کارمندی به عنوان اتاق فکر فعالیت می‌کنند، گفت: با ارائه پیشنهادها و تبادل تفکر در جلسات متعدد شوراها می‌توان موفقیتهایی را در بخشهای مختلف هر دستگاه کسب کرد.

وی از فعالیت هشت هزار پایگاه بسیج ادارات در سطح کشور خبرداد و عنوان کرد: با همت و مشارکت فعالان در این پایگاهها که سرشار از روحیه جهادی است به صرفه‌جویی در منابع کمک شایانی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به تلاش بسیج در تحقق تمدن نوین اسلامی افزود: این بسیج با نقش آفرینی خود در عرصه تحقق دولت اسلامی و شکل گیری جامعه اسلامی برای دستیابی به تمدن نوین اسلامی تلاش می‌کند.تسنیم.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here