شیوه آموزش کارکنان بانک صادرات تغییر خواهد کرد

0
شیوه آموزش کارکنان بانک صادرات تغییر خواهد کرد
شیوه آموزش کارکنان بانک صادرات تغییر خواهد کرد

پاراف شیوه آموزش کارکنان بانک صادرات تغییر خواهد کرد : اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران ضمن سفر به استان هرمزگان از شعب این بانک بازدید و بر لزوم توسعه آموزش و ترویج بانکداری الکترونیکی تاکید کرد.

آموزش و توسعه دانش و مهارت‌های منابع انسانی، به‌خصوص در دنیای پرتحول کنونی امری ضروری است؛ چراکه افزایش مهارت‌های منابع انسانی در ارتقای کیفی و کمی محصولات و خدمات بانک نقش اساسی ایفا می‌کند

به گزارش پاراف به نقل از بانک صادرات، مدیر عامل بانک صادرات ضمن بازدید از شعب این بانک در استان هرمزگان در سخناني با بیان اهمیت آموزش بانکداری نوین گفت: آموزش و توسعه دانش و مهارت‌های منابع انسانی، به‌خصوص در دنیای پرتحول کنونی امری ضروری است؛ چراکه افزایش مهارت‌های منابع انسانی در ارتقای کیفی و کمی محصولات و خدمات بانک نقش اساسی ایفا می‌کند.

آموزش فرهنگ و اصول بانكداري نوين به مثابه يك اصل پايه اي از سوي اين بانك پيگيري مي‌شود؛ زيرا آموزش‌هاي ما تنها مختص كاركنان نیست بلكه مي‌كوشيم مفاهيم بانکداری نوين را به لایه‌های مختلف جامعه انتقال دهيم

وی افزود: يكي از راه‌هاي كاهش هزينه‌ها و افزايش كارآيي در جامعه بهره‌مندي از ابزارهاي بانکداری نوين است كه در اين خصوص آموزش کارکنان به‌عنوان عرضه‌كنندگان اين خدمات و شهروندان به‌عنوان مصرف‌كنندگان نهايي از اهميت بسيار بالایي برخوردار و ضرورت ترويج آن ضرورتي انكار ناپذير است.

او در ادامه تاكيد كرد: آموزش فرهنگ و اصول بانكداري نوين به مثابه يك اصل پايه اي از سوي اين بانك پيگيري مي‌شود؛ زيرا آموزش‌هاي ما تنها مختص كاركنان نیست بلكه مي‌كوشيم مفاهيم بانکداری نوين را به لایه‌های مختلف جامعه انتقال دهيم.

للـه‌گانی در ادامه تصریح کرد: بانک صادرات ایران با درک این مهم که کسب نتایج و دسترسی به اهداف، بدون آموزش و ترویج مفاهیم و دانش روز نمی‌تواند محقق شود، نسبت به بازنگری در شیوه و اصول آموزش خود به کاركنان اقدام و طی برنامه‌ای مدون آخرین دستاوردهای عرصه بانکداری را در میان کارکنان آموزش می‌دهد. وی یادآور شد: یکی از الزامات تحقق اهداف این‌گونه بانکداری همراه ساختن جامعه و ترویج آن در میان جامعه است.

وی گفت برای این منظور طرح ترویج‌گران بانکداری نوین را در شعب عملیاتی کرده كه طي آن مفاهيم و روش‌هاي استفاده از محصولات به متقاضيان عرضه می‌شود. مدیرعامل بانک صادرات در ادامه سخنانش با اشاره به راه‌اندازی ٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری گفت: این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و هموطنان، راه‌اندازي٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در دستور کار قرار داده است که بر اساس آن متقاضیان و مشتریان می‌توانند علاوه بر بهره‌مندی از خدمات بانکی همچون نحوه دریافت تسهیلات، استفاده از خدمات الکترونیکی از خدماتی از قبیل بیمه، خدمات ارزی و صرافی، کارگزاری بورس برخوردار شوند.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here