تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با ارائه تسهیلات جدید

0
شاهد و ایثارگر
شاهد و ایثارگر

پاراف تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با ارائه تسهیلات جدید : تفاهمنامه اداره کل آموزش و چهار موسسه آموزشی در راستای ارائه تسهیلات جدید برای تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر منعقد شد.

همه دانش آموزان شاهد و ایثارگر «شامل فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران آزادگان و جانبازان ۲۵درصد و بالاتر، جانبازان و آزادگان و ایثارگران با ۶ ماه سابقه حضور در جبهه، از کلاس دوم ابتدایی تا پایان دبیرستان» می توانند با تخفیف ویژه از خدمات این موسسات آموزشی از جمله: شرکت در آزمون های آزمایشی، کلاس تقویتی، کلاس آمادگی تیزهوشان و کلاس آمادگی برای کنکور و خرید کتاب های کمک آموزشی برخوردار شوند.

اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای خدمت رسانی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، این اداره کل با ۴ موسسه علمی آموزشی شامل؛ «رزمندگان اسلام، گاج، قلم چی و علوی» اقدام به انعقاد تفاهم نامه کرده است.

در این تفاهم نامه ها مقرر شد، همه دانش آموزان شاهد و ایثارگر «شامل فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران آزادگان و جانبازان ۲۵درصد و بالاتر، جانبازان و آزادگان و ایثارگران با ۶ ماه سابقه حضور در جبهه، از کلاس دوم ابتدایی تا پایان دبیرستان» می توانند با تخفیف ویژه از خدمات این موسسات آموزشی از جمله: شرکت در آزمون های آزمایشی، کلاس تقویتی، کلاس آمادگی تیزهوشان و کلاس آمادگی برای کنکور و خرید کتاب های کمک آموزشی برخوردار شوند.
همچنین تعدادی از دانش آموزان ممتاز و دارای معدل بالای طرح شاهد «فرزندان شهدا، جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان» نیز می توانند به صورت رایگان از خدمات این طرح برخوردار شوند.

لازم به ذکر است، منسوبین شاهد و ایثارگر شامل خواهر و برادر «شهدا، آزادگان، جانبازان ۵۰درصد و بالاتر»، نوادگان شهدا، جانبازان ۵۰درصد و بالاتر و فرزندان و کارکنان طرح شاهد وزارت آموزش و پرورش و پرسنل شاغل و بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانش آموزان مدارس شاهد نیز می توانند از تخفیف این موسسات برخوردار شوند.ایثار.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here