عضویت در کانال تلگرامی اخبار اداری، اقتصادی کارمندان ایثارگران و کارگران پاراف

6
عضویت در کانال تلگرامی اخبار اداری، اقتصادی کارمندان ایثارگران و کارگران پاراف
عضویت در کانال تلگرامی اخبار اداری، اقتصادی کارمندان ایثارگران و کارگران پاراف

پاراف عضویت در کانال تلگرامی اخبار اداری، اقتصادی کارمندان ایثارگران و کارگران پاراف : پاراف در راستای ارتباط دو سویه و همیشگی و همچنین ارتباط بیشتر با کاربران و علاقمندان خود، اقدام به راه اندازی کانال خبری رایگان تلگرام پاراف نموده است.

از این پس همه خبرها و قوانین و مقررات سایت پاراف بصورت آنلاین در کانال تلگرام پاراف نیز منتشر خواهد شد.

همچنین با عضویت در کانال خبری تلگرام پاراف از آخرین تغییرات و مطالب سایت نیز مطلع خواهید شد.

عضویت در کانال خبری تلگرام پاراف رایگان بوده و همه علاقمندان می توانند در آن عضو شده و دوستان خود را نیز به عضویت در آن دعوت کنند.

کانال خبری تلگرام پاراف آخرین اخبار و قوانین و مقررات کارمندان و کارگران و ایثارگران را منتشر خواهد کرد. این کانال از طریق آدرس و لینک های زیر قابل دسترسی است:

https://telegram.me/paraf24

این آدرس را در نرم افزار تلگرام و یا مرورگر تلفن همراه خود تایپ نموده و تایید کنید تا به صفحه عضویت در کانال خبری پاراف منتقل شده و مراحل عضویت را دنبال کنید.

لینک عضویت در کانال خبری تلگرام پاراف

در صورتیکه تلگرام را بر روی ویندوز خود نصب کرده باشید، می توانید از طریق لینک بالا مراحل عضویت در کانال خبر تلگرام پاراف را دنبال کنید.

لازم به ذکر است که اگر از نسخه قدیمی تلگرام استفاده می کنید، ابتدا آن را بروز رسانی نموده و سپس اقدام به عضویت نمایید.

تنها علاقمندانی می توانند عضو این کانال خبری شوند که نرم افزار تلگرام خود را بروز رسانی کرده باشند.

Channel: @paraf24

همچنین می توانید این آدرس: https://telegram.me/paraf24  رو داخل نوار آدرس مرور گر موبایلتون وارد کرده و تایید بزنید. وارد کانال خواهید شد  و یا paraf24@ رو برای یکی از دوستانتون ارسال کنید و خودتون روی اون کلیک کنید تا وارد بشین.

به یاد داشته باشید برای باقی ماندن و عضو شدن در کانال پاراف حتما گزینه join را در پایین کانال تایید کنید.

6 نظرات

  1. ارسال تمام بخشنامه ها، مصوبات دولت، و قوانین در مورد ایثارگران، از طریق تلگرام برام ارسال نمائید با تشکر

    • این آدرس: https://telegram.me/paraf24 رو داخل نوار آدرس مرور گر موبایلتون وارد کرده و تایید بزنید. وارد کانال خواهید شد و سپس جوین رو تایید کنین و یا paraf24@ رو برای یکی از دوستانتون ارسال کنید و خودتون روی اون کلیک کنید تا وارد بشین.

  2. چرا همه جواب سوال ها را می دهید به جز. سوال ماده ۳۸ جا جانبازان بسیحی یا ۱۹۰ سپاه از کی اجرایی میشه- چرا کسی جواب نمیده خواهشا جوابی به جانبازآن حالت اشتغال بنیاد شهید که ماده۳۸ شامل ان میشه تا حالا. جواب نگرفتن. لااقل شما بگید از کی اجرایی میشه

    • با سلام. با توجه به شرایط اقتصادی امروز کشور، نمی توان به اجرای زود هنگام قوانین و مقررات مالی خوشبین بود. ضمن آنکه تا کنون خبر خاصی منتشر نشده است که ما آن را بازنشر دهیم. باتشکر فراوان.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here