رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران در سال ۹۵

1
آخرین اخبار و مطالب ایثارگران رزمندگان آزادگان
آخرین اخبار و مطالب ایثارگران رزمندگان آزادگان

پاراف رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران در سال ۹۵ : حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یکی از انتظارات جدی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حل مشکلات معیشتی و اقتصادی است که این نهاد برنامه‌های مختلفی برای امسال در دستور کار خود قرار داده است.

یکی از انتظارات جدی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران رفع مشکل اشتغال است که در این خصوص این نهاد برنامه‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی در حاشیه بازدید از مناطق عملیاتی و یادمانی خرمشهر اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران حل مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران است.

وی گفت: یکی از انتظارات جدی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران رفع مشکل اشتغال است که در این خصوص این نهاد برنامه‌های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است.

شهیدی اختصاص تسهیلات خوداشتغالی را از جمله این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: بنیاد شهید حل مشکلات اشتغال و رفع موانع و مشکلات مختلف خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را وظیفه اصلی خود می‌داند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه هدف از سفر خود به استان خوزستان را بازدید از مناطق عملیاتی و یادمانی و همچنین بررسی وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران این استان برشمرد و گفت: خوزستان جزو استان‌های مهم و ویژه در بحث رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

وی افزود: خوزستان مهد شهادت و ایثار است لذا توجه جدی به خوزستان از وظایف جدی دولت است.

طبق آمار اعلام شده تاکنون ۵۵ شهید خوزستانی در راه دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) به خیل عظیم شهدا پیوستند که این رقم نشان‌دهنده میزان دلدادگی مردمان این خطه به ولایت و اهل‌بیت (علیهم‌السلام) است

شهیدی ادامه داد: بازدید از مناطق عملیاتی و یادمانی و پیوستن به خیل عظیم راهیان‌نور در شرایط امروز بسیار حایز اهمیت است.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: حرکت فرهنگی راهیان‌نور برای انتقال تجارب و دستاوردهای عظیم دفاع مقدس به نسل‌های جدید بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

شهیدی با اشاره به تعداد بالای شهدای مدافع حرم در خوزستان گفت: طبق آمار اعلام شده تاکنون ۵۵ شهید خوزستانی در راه دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) به خیل عظیم شهدا پیوستند که این رقم نشان‌دهنده میزان دلدادگی مردمان این خطه به ولایت و اهل‌بیت (علیهم‌السلام) است.فارس.

یک دیدگاه

  1. سلام.هفده ماه ونیم جبهه دارم پانزده درصدجانبازی باماهیانه چهارصد تومان مستمری ازامسال خداراشکرعیدی ماگدایان راهم پرداخت نکردند ومستمری راهم ازپانصدوسی وچهار تومان کردند چهارصد به مسولین بگید حقاکه با ابروی ماکمتر بازی کنید.درضمن مانفهمیدنیم جانبازیم یارزمنده اینرابرای من مشخص کنیدممنون هستم

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید