در سال ۹۵ معلمان با کمتر از ۶ سال سابقه مشمول رتبه بندی میشوند

0
در سال 95 معلمان با کمتر از ۶ سال سابقه مشمول رتبه بندی میشوند
در سال ۹۵ معلمان با کمتر از ۶ سال سابقه مشمول رتبه بندی میشوند

پاراف در سال ۹۵ معلمان با کمتر از ۶ سال سابقه مشمول رتبه بندی میشوند : علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش  در حاشیه پیش‌کنگره شهدای دانش‌آموز اعلام کرد که سال آینده برای تعداد زیادی از همکاران که سابقه خدمت آنها زیر شش سال بود و مشمول رتبه‌بندی نشدند به تدریج طرح رتبه‌بندی اجرا خواهد شد.

از ۲۶۰۰ نفری که در تهران بازنشسته هستند ۱۵۰۰ نفر تاکنون پاداش پایان‌خدمت خود را دریافت کرده‌اند و بقیه افراد نیز با ارائه مدارک به تدریج پاداش خود را دریافت خواهند کرد و برای این منظور به لحاظ تامین اعتبار مشکلی نداریم.

وی  درباره چرایی عدم پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی شهر تهران علی‌رغم دریافت تعهدنامه از آنها گفت: امروز این موضوع را از مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران پیگیری کردم.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در پاسخ به پرسشی پیرامون علت عدم برگزاری آزمون ورودی سمپاد در پایه دهم در تهران عنوان کرد: امسال شهر تهران برای ورود دانش‌آموز به پایه دهم آزمون مدارس سمپاد را برگزار نکرد و در حال بررسی این موضوع هستیم تا مشکل رفع شود.

فانی در خصوص سهمیه معلولان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: سه درصد سهم معلولان در این آزمون اعمال می‌شود و اگر ظرفیت خالی باقی‌مانده باشد به ظرفیت سال آینده اضافه خواهد شد.

فانی ادامه داد: باید توجه داشت که ۲.۲ درصد از هر ۱۰۰ دانش‌آموز تیزهوش هستند اما این نسبت در طی سال‌های اخیر رعایت نشد به گونه‌ای که در برخی از استان‌ها این نسبت به ۲۵ درصد نیز رسید. بنابراین مرکز پرورش استعدادهای درخشان تلاش می‌کند تا این شاخص را که رشد زیادی داشته به استانداردهای جهانی نزدیک کند.ایسنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here