آیا فارغ‌ التحصیل فن آور باید منتظر استخدام‌های دولتی باشد؟

0
پارک علم و فناوری
پارک علم و فناوری

پاراف آیا فارغ‌ التحصیل فن آور باید منتظر استخدام‌های دولتی باشد؟ : پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از برگزاری نشست‌هایی در این پارک با هدف هدایت ایده‌های دانشجویی و دانش‌آموزی به سمت نوآوری و تولید فناوری خبر داد و گفت: فارغ‌التحصیل فناور منتظر استخدام‌های دولتی نمی‌ماند.

وی در نشستی خبری اظهار داشت: پارک علم و فناوری همزمان با هفته کارآفرینی نشست‌هایی را با هدف هدایت دانشجویان به سمت کارآفرینی و خوداشتغالی پس از فارغ‌التحصیلی برگزار کرده است.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان: فارغ‌التحصیل فناور منتظر استخدام‌های دولتی نمی‌ماند.

وی افزود: در برگزاری این دوره‌ها مرکز نوآوری و دفتر تجاری‌سازی به عنوان دو مجموعه تاثیرگذار پارک علم و فناوری اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی و آشنایی با نحوه ثبت ایده و نحوه پذیرش فناوری آنها در مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری را در دستور کار خود قرار داد که با استقبال دانشجویان همراه بود.

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری هرمزگان با بیان اینکه بسیاری از دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی می‌بایست زمینه فارغ‌التحصیلی‌شان فراهم شود، خاطرنشان کرد: زمانی که یک دانشجو فناور باشد و بتواند با ایده‌ای که ارائه می‌دهد کسب درآمد کند، منتظر استخدام‌های دولتی نمی‌ماند و این بهترین کاری است که مجموعه پارک علم و فناوری هرمزگان در دستور کار خود قرار داده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی مراکز رشد پارک علم و فناور و مرکز نوآوری صورت می‌گیرد، بتوان دانشجویان را همزمان با تحصیل با فرهنگ کارآفرینی و خوداشتغالی آشنا کند.فارس.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید